Система утеплення фасадів BAUMIT

baucontact.jpg

Саме система утеплення фасадів Baumit / Бауміт допоможе вам створити всі умови для м'якої зими і прохолодного літа.

Зима. Системи теплоізоляції Бауміт забезпечують «ефект каміна» в будинку: не випускають тепле повітря назовні приміщення і зберігають комфортну температуру всередині приміщення. Також, як доповнення, мікроклімат Вашого будинку поліпшить герметизація вікон і правильна вентиляція.

Літо. Системи теплоізоляції Бауміт є свого роду щитом від літньої жари, що виснажує: кам'яна кладка не нагрівається і це сприяє збереженню комфортної температури в приміщенні. Щоб збільшити цей ефект, рекомендується утеплити калічу, цоколь будинку, встановити нові двері і вікна.

Цвіль в минулому! Як вам відомо різні будматеріали по-різному передають тепло. Через це є ризик виникнення конденсату всередині будинку, а також появи містків холоду зовні. Волога від конденсату - сприятливе середовище для утворення цвілі і різного виду грибків. Система утеплення фасадів Бауміт, придбана в інтернет-магазині https://baupro.com.ua за вигідною ціною, вирівнює температуру стін, що сприяє запобіганню появи цвілі або грибка.

Скорочення витрат на електроенергію. Завдяки системі утеплення фасадів Бауміт, ви зможете знизити витрати: взимку - на опаленні приміщення, влітку - на його кондиціонуванні. При термічній реконструкції житла ця економія може досягати більше 50%, а якщо ви будуєте новий будинок, то, завдяки системі теплоізоляції Бауміт, можна досягти результату з мінімальними витратами енергії.

Гарантія. Система утеплення Бауміт «поміщає» ваш будинок в свого роду захисний кокон. Саме завдяки утепленню кам'яна кладка отримує захист від негативних впливів погоди, а каркас будинку захищений від утворення містків холоду і тріщин.

nivofix.jpg

Матеріали, що застосовуються для системи утеплення фасадів:

  • Економлять ваші витрати на опалення
  • Створюють м'який мікроклімат у вашій оселі весь рік
  • Європейський лідер по системам утеплення фасадів
Похожие страницы