​Паркетних справ майстер

Основні проблеми масивної дошки

Всі підлогові покриття з плином часу, втрачають свій первинний вигляд і приходять в непридатність. Однак, не варто хвилюватися з цього приводу, адже будь-яке покриття можна замінити або привести в порядок іншим способом.

Паркетна дошка може прийти в непридатність по ряду причин: протікання, загоряння, потрапляння на поверхню будь-якого речовини та інше в цьому роді. Хтось вирішує проблему досить просто - замінює непридатні дошки новими. Цей спосіб можна було б назвати порятунком, ось тільки є один нюанс: нові дошки значно відрізняються від вже укладених, адже старий паркет в процесі експлуатації змінює свій колір.

Профессиональное строительство домов заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Так як бути? Невже немає інших варіантів, і доведеться міняти масивну дошку в усьому приміщенні? Є досить оригінальне рішення проблеми, яке виглядає в сучасному дизайні досить свіжо: використання паркету з малюнком на ньому. Художній паркет дозволяє заграти кімнаті новими фарбами, а також розділити її на зони, якщо на те є бажання власника.

Купувати паркет найкраще у компаній, широко відомих покупцям і зарекомендували себе з позитивного боку. Такий підхід до справи обумовлюється тим, що продавці таких фірм будуть надавати вам всю можливу допомогу у виборі паркету, а також з рішенням проблем, які можуть виникнути з покриттям під час експлуатації. Яскравий приклад такої допомоги - виклик працівників на будинок для видалення плям з паркету. Майстер без праці позбутися них за допомогою видалення старого шару лаку, шліфування і нанесення на поверхню дошки нового шару. Така процедура дозволить не тільки прибрати побутові плями, але і додати паркету новий вид.

Крім того, існує безліч варіантів додання масивній дошці презентабельного і вишуканого вигляду. Дуже часто можна зустріти штучно зістарені дошки, елегантно вписують в загальний дизайн кімнати. Крім того, дошку можна вискрібати або покривати лаком або воском. Я, наприклад, купував собі воскове масло для паркету в Києві, коли був там у відрядженні. Такі ефекти можна надавати підлогового покриття після заміни однієї або декількох зіпсованих дощок. Це не тільки врятує положення і додасть дошках однорідний вид, але і змінить вигляд кімнати в кращу сторону. Крім того, зміни в дизайні ніколи не бувають зайвими.

А щоб не виникало потреби робити ремонт масивної дошки, рекомендується правильно доглядати за покриттям і намагатися не завдавати йому шкоди. Належний і дбайливий догляд помітно збільшать термін служби покриття і зменшать ваші витрати.

Похожие страницы