EvroKrovlya: Водостічні Системи в Одесі, Миколаєві й Херсоні

Водостічні системи - це сукупність спеціалізованих деталей, зібраних в єдину конструкцію, призначену для відводу води з покрівлі в зливову каналізацію. Системи водостоків - це дуже важлива складова сучасних будівель, що допомагає захистити їх від руйнування. Наприклад, на сторінці evrokrovlya.com.ua/vodostochnyie-sistemy/ пропонуються дуже якісні водостічні системи в асортименті за розумними цінами.

Водостічні системи в Одесі, Миколаєві і Херсоні

Призначення водостічних систем від EvroKrovlya

  • Перешкоджають руйнуванню стін, яке найчастіше проявляється в міжсезоння і взимку, коли потрапила в тріщини вода замерзає і, збільшуючись в обсязі, руйнує стіновий матеріал. Водостоки, відводячи воду, допомагають стін залишатися сухими;
  • Те ж саме стосується матеріалів зовнішньої обробки, яким небажано намокання;
  • Особливе значення робота відсотків надає на збереження вимощення і фундаменту. Якщо не відводити воду, то неминуче її потрапляння в тріщини, вимивання солей, без яких цементні розчини руйнуються, а конструкції втрачають міцність. Підсумком може стати зміна геометрії будинку або навіть його повне руйнування;
  • Водостічні системи зберігають і зовнішній вигляд будівель, не даючи утворюватися на стінах брудним потік і іржавим плям від води;
  • Грамотно спроектована і якісно виконана, система водостоків відводить воду в зливову каналізацію, не даючи їй збиратися в калюжі на тротуарах і доріжках;
  • Важливо те, що відведення води з покрівлі допомагає відвести її і від місць, де ходять люди: дверей, під'їздів, гаражних воріт, зовнішніх сходів і т.д.

З чого складається і як працює водостік

Система традиційно ділиться на дві частини: та, яка кріпиться на стіни будівель і оберігає їх від намокання, і та, яка відводить воду в зливову каналізацію.

Елементами є жолоби, труби, внутрішні і зовнішні кути, колодязі, коліна, воронки, трійники, сітки і власники жолобів. Прикладом відмінної якості цих виробів може служити водостічна система Profil, яка присутня в каталозі нашого магазину.

Вода, стікаючи зі схилів дахів, через сітки, що затримують листя і сміття, потрапляє в жолоби, потім по трубах самопливом відводиться в ливневки, спеціальні колодязі, канави і т.д. Незважаючи на простоту процесу, проектування і монтаж водостічних систем повинні проводитися професіоналами. Тільки тоді буде врахована продуктивність, а також забезпечені надійність і довговічність.

Види водостічних систем

  • Пластикові системи. Хороші тим, що несприйнятливі до корозії;
  • Металеві системи. Більш стійкі до механічних пошкоджень.

Наші водостічні системи добре зарекомендували себе в містах Одеса, Миколаїв, Херсон. Якщо від матеріалів і виробів ви очікуєте високу якість, а від магазину - швидке комплектування замовлення і доставку, то ми запрошуємо вас купити водостічні системи у нас. Ви будете здивовані, наскільки приємно з нами працювати!

Похожие страницы