Як відрізнити професійний інструмент від побутового?

Як відрізнити професійний інструмент від побутового?

Як відрізнити професійний інструмент від побутового?

Вибираючи електроінструмент, багато споживачів не завжди уявляють, в чому полягає різниця між інструментом професійним і побутовим? Нерідко доводиться бачити дриль невідомого походження з гордим написом «Професійна» ціною 1000 рублів, а нічим не прикрашена дриль від брендового фірми, може коштувати до п'яти і більше неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Полегшити вибір іноді допоможе спеціальна колірна маркування. Так, професійний інструмент від «Bosch» випускається синього кольору, зеленого кольору йде як побутової. Але так чинять не всі виробники, тому спробуємо розібратися, в чому полягає відмінність.

Як вибрати професійний електроінструмент?
По-перше, професійний інструмент, будь то дриль або шуруповерт , пила або рубанок, призначений для тривалого професійного використання, тобто протягом декількох годин щодня, з рідкісними короткими перервами (головним чином, для відпочинку працівника, а не інструменту).

Любительський електроінструмент працює не більше 2 годин на добу або двадцять годин на місяць в режимі «двадцять хвилин роботи - стільки ж відпочинку».

Отже, перша відмінність професійного електроінструменту - це висока надійність і живучість, які досягаються кращої конструктивної опрацюванням і якісними матеріалами. Там, де у побутового інструменту встановлена втулка або підшипник ковзання, у професійного - кульковий або роликовий підшипник, та ще до того ж закритий.

Для корпусів професійних інструментів використовується більш високоякісний пластик, часто армований. Для металевих деталей задіюються леговані, термооброблені стали. У побутових електроінструментах, як правило - звичайні конструкційні вироби без додаткових обробок.

Система мастила також разюче відрізняється. Закритий підшипник одного працює роками, не вимагаючи відходу, в іншого при інтенсивній роботі мастило випливає від перегріву і інструмент виходить з ладу за лічені тижні, якщо не давати йому відпочинок кожні 15 хвилин.

Похожие страницы