Торцювальні пили

Торцювальні пили

Конструктивно пила торцювання є дискову пилу, надійно зафіксовану над робочою площиною. Інструмент дає можливість швидко і точно пиляти алюміній, деревину або пластик при дотриманні ідеального зрізу і необхідного кута.

Пилки циркулярні торцювальні: особливості вибору

Перед тим як купити пилку слід звернути увагу на наступні параметри і конструктивні особливості техніки:

  • Метод налаштування необхідного кута розпилу. Для дешевої пили торцювання побутового типу характерна настройка шляхом повороту робочої площини в одну сторону. Більш дорогі професійні моделі припускають можливість операцій зі складними заготовками, а тому стіл там обертається в обидві сторони, а також є можливість зміни кута нахилу робочої головки.
  • Потужність. Значна потужність - це запорука довгого невпинної роботи. Потужні пристрої коштують дорожче, важать більше, займають багато простору. Для побутової пили торцювання мережевий цілком вистачить потужності в 1, 6 кВт, великі значення - доля професіоналів.
  • Кількість оборотів. Низькі обороти підійдуть для м'якої деревини, підвищені - для пластмас і металу. В ідеалі цей параметр повинен регулюватися, щоб за допомогою пилки можна було ефективно обробляти будь-які матеріали.
  • Габарити робочого диска. Чим більше диск, тим більше масивні деталі можна обробляти, так що вибирати даний показник варто з орієнтиром на власні потреби.

Компанія «Леруа Мерлен» пропонує увазі покупців безліч різновидів пив для побутового та професійного використання. Кваліфіковані продавці-консультанти завжди готові надати вам допомогу в підборі потрібної моделі, зорієнтувати в розмаїтті асортименту: від підбору певних параметрів до цін і варіантів доставки.

Похожие страницы