Садова Пила

Основні характеристики складаний пили Raco 4216-53 / 313С.

Складна садові пила Raco 4216-53 313С виробництва компанії Kraftool IE GmbH, Німеччина, огляд і тестВ процесі роботи складна пила Raco 4216-53 / 313С показала цілком впевнений, навіть можна сказати агресивний, рез. Добре справляється з в'язкою і мокрій деревиною, у стовбурі НЕ клинить. За суб'єктивними відчуттями зусилля при пилянні деревини різної твердості практично не відрізняється. Сталь з якої виготовлено полотно пилки навіть не натякає на можливість появи іржі, незважаючи на те, що більшу частину часу вона експлуатувалася в умовах підвищеної вологості.

Рукоять пили долоня не натирає, ергономіка на рівні. Можливість швидкої зміни кута нахилу полотна пилки Raco прямо під час пиляння додає зручності. Стопорний механізм поки що функціонує без зауважень. Труднощів з очищенням пилки від забилися тирси не виникало. У загальному і цілому інструментом цілком задоволений. Гарне співвідношення ціна-якість і непогана продуктивність. Якби в комплекті пилки був ще і захисний чохол, то все було б зовсім чудово.

Складна садові пила Raco 4216-53 313С виробництва компанії Kraftool IE GmbH, Німеччина, огляд і тест Складна садові пила Raco 4216-53 313С виробництва компанії Kraftool IE GmbH, Німеччина, огляд і тест

Похожие страницы