Ручні Пили по Дереву

Ножівки по дереву ручні

Ручна ножівка по дереву - застосовується для розпилювання колод, дощок та інших дерев'яних заготовок і з не надто твердих матеріалів. Вона має сталеве полотно з гострими зубами і зручну рукоятку для надійного хвата. У майстерні, в побуті, на присадибній ділянці садові ножівка буде просто незамінна.

види інструменту

Як і будь-які інші, садові ножівки поділяються на кілька видів, кожен з яких призначений для виконання своїх завдань:

  • Звичайна ножівка - має довге широке полотно, яким можна проробляти подовжню і поперечну розпилювання дощок, колод, а також спилювати дерева та гілки в саду.
  • Дворучна пила - відрізняється довгим направляючою шиною (до 1 м) з великими зубами, а рукоятки розташовані з двох сторін. Тому за допомогою цього інструменту двоє людей можуть розпилювати великі дошки і колоди, тому цей інструмент не отримав сьогодні великого поширення.
  • Садова ручна ножівка - це компактний інструмент з коротким лезом, призначений для обрізання сучків і гілок. Як правило, полотно має розведені зуби, що забезпечує швидкий і якісних розпил без зайвих зусиль користувача.
  • Лучкова пила - має сталеву раму і закріплене на ній тонке пильне полотно. З її допомогою можна спилювати гілки і невеликі стовбури дерев, навіть в важкодоступних місцях.
Похожие страницы