Полотно для Ножівки по Металу

Ножівка по металу використовується для прямої розпилювання металевих листів, прутів, профілів. Також з її допомогою можна пиляти дерев'яні та пластикові заготовки. Це незамінний інструмент в побуті, на дачі, в майстерні.

Будь-яка ручна ножівка по металу складається з рами з-подібної форми, до якої з обох сторін кріпиться ножовочное полотно з гострими зубцями. Воно фіксується з потрібним натягом затискним або гвинтовим механізмом. З одного боку є рукоятка, за яку інструмент утримується при роботі. При розпилюванні заготовки ріжучакромка ножовочное полотно входить в метал, а пропив здійснюється за рахунок зворотно-поступальних рухів руки користувача.

Що врахувати при покупці?

Довжина полотна. Стандартний розмір для ножівки по металу - 300 мм. Таким полотном зручно розпилювати профіль і металеві листи. Якщо ж доводиться працювати з дрібними деталями або прутами, підійде пилка довжиною в 250 мм.

Розташування ручки. Є моделі з бічним розташуванням ручки і з верхнім. Останні дуже зручні при виконанні кропітких робіт або розпилювання заготовки в важкодоступних місцях, так як позбавлені громіздкою рами.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити ножівки та ножівкові полотна по металу, ціна і технічні характеристики їх знаходяться в картках товарів, для пінобетону і газобетону, ми рекомендуємо подивитися спеціальні ножівки. А щоб замовити вподобану модель, заповніть форму на сайті або зателефонуйте менеджеру.

Похожие страницы