Паркет бамбуковий

Багато людей встановлюють бамбуковий паркет в офісах або кафе, але вдома такий паркет теж буде непогано виглядати. Прекрасна стать надає інтер'єру унікальності та створює затишок в приміщенні.

Бамбук - це така трава, у якій жорстка оболонка. Тому в цій рослині може поєднуватися м'якість трави і міцність дерева. Паркет бамбуковий встановлюється клейовим способом і плаваючим. Для установки цього паркету знадобляться наступні матеріали: паркетний клей, будівельної рівень, вологостійка фанера, рулетка, добойник, шліфована машинка, зубчастий шпатель і молоток.

 Ремонт iPhone Киев поможет оживить Ваш гаджет за считанные часы, сторимость услуг Вас приятно удивит.

Перед тим як почати роботу з паркетом потрібно, щоб якийсь час він побув в приміщенні. Сама найкраща основа для бамбука це цементна стяжка. Поверхня потрібно добре прогрунтувати - це потрібно для того щоб вона краще скріплювалися з клеєм.

В якості підкладки можна використовувати вологостійку фанеру, яка по товщині не більш десяти міліметрів. Перед тим як фанерний лист укласти його потрібно поділити на чотири частини, а потім розрізати. Після цього потрібно нанести спеціальний паркетний клей зубчастим шпателем. Коли фанера буде добре укладена, треба буде зробити невелику перерву на кілька днів.

Паркет бамбуковий потрібно укладати напроти дверей, а починати треба від стіни і поступово рухатися до входу. Потім треба акуратно з'єднати планки і підбити їх молотком (паркетним). Після цього потрібно зафіксувати цвяхами планки за допомогою шипа або паза. Потім треба буде зробити перерву приблизно на п'ять днів. Цей паркет можна укладати ялинками або ромбиками.

Плінтуси можна робити вже з іншого матеріалу і необов'язково, щоб це був бамбук. Встановлювати плінтуси бажано на саморізи і починати потрібно від дверей. Покривати паркет лаком не обов'язково, тому що це роблять ще на заводі.

Прекрасна стать це прекрасно, але що робити, якщо він холодний? В цьому випадку його можна утеплити. В принципі паркетна дошка сама по собі тепла тим більше з бамбука, але для найкращого ефекту бажано підлогу утеплити. Монтаж теплої підлоги під паркет дуже складний вид роботи і кожна людина бажає знати, як його встановлювати.

Якщо ви прийняли рішення встановити теплу підлогу під паркет, то повинні знати деякі запобіжні заходи.

Почнемо з того що цей вид роботи повинен виконувати тільки професіонал. Температура підлоги повинна бути не вище двадцяти шести градусів. Вибираючи систему підігріву потрібно віддавати перевагу водяній системі. Для системи водяного теплої підлоги підійде труба Rehau для опалення. Така система нагрівається рівномірно і перепади температури не дуже різкі. При установці паркету з системою підігріву потрібно вирівнювати підлогу, виконати бетонну стяжку і розмітку, а також укласти систему підігріву і зробити монтаж верхньої стяжки.

Похожие страницы