Купуємо старі холодильники в Одесі

Глибоко шановні жителі південної Пальміри! Ми раді що наше місто завжди сонячне і дуже яскраве, це сприяє тому що у нас росте рівень життя а з цим з'являється і нова техніка в будинках і квартирах так що з'являється потреба в тому що б продати старий холодильник або іншу техніку. Ми якраз займаємося тим що купуємо старі холодильники у населення. Зайдіть на нашу сторінку http://skupka-tech.od.ua/pokupaem-holodilniki.html й зателефонуйте і оцінювач приїде щоб оцінити ваш старий холодильник і запропонувати Вам прийнятну ціну за нього.

У будь-якому великому місті, включаючи і Одесу, яка навіть за радянських часів була не першим містом, але й не другим, є така служба як скупка холодильників б / у. Компанія викупить ваш холодильник за вигідною ціною. Вам не треба ні про що думати, просто на сайті компанії потрібно оформити заявку і почекати поки приїде транспорт і вивезе ваш холодильник або іншу побутову техніку. Викуп б / у холодильників в Одесі проводиться за дуже вигідною ціною. Наші співробітники виїдуть в будь-який район міста і ближніх передмість і здійснять вивіз старих холодильників в Одесі, викуп холодильників в Одесі вас безсумнівно порадує. Скупка старих холодильників в Одесі сьогодні вигідна перш за все ціною, яку пропонують за стару побутову техніку. Можна, звичайно, відвезти техніку в пункт прийому металобрухту, однак вам там запропонують за холодильник не більше 100 гривень. Але це ж грабіж серед білого дня. Звертайтеся в компанію, що займається скупкою холодильників Одеса. Якщо ви вводили в пошуковик фрази типу "Одеса старі холодильники вивезення безкоштовно" або "Скупка холодильників в Одесі" то ви потрапили по-адресою!

Як правило компанія надає такі послуги:

викуп холодильників Одеса; 

безкоштовна утилізація холодильників та іншої побутової техніки; 

продаж уживаних холодильників; 

безкоштовний вивезення холодильників та побутової техніки в пункт прийому.

Сьогодні великою кількістю побутової техніки в будинку нікого не здивуєш. У будь-якому будинку або квартирі є кілька телевізорів, холодильників або пральних машин, деякі прийшли в непридатність, але все немає часу вивезти габаритну техніку на смітник. Багато хто не хоче з нею розлучатися, хочуть відремонтувати, проте руки, як правило, не доходять. Техніку з працею виносять в сарай або просто виставляють на сходову клітку. Тут її підростаюче покоління потихеньку розбирає. Постає рано чи пізно питання - як позбутися від непотрібної техніки? Причому все частіше його вам задають ваші сусіди. Вихід один - існує скупка б / у техніки Одеса холодильників та іншої побутової техніки. Зверніться в компанію і вони вам допоможуть.

Ви купили новий холодильник, але старий пропрацював уже 10 років і ще стільки ж пропрацює. Викинути шкода. Що робити? Треба відвезти його на дачу, але і там теж є робочий, правда зовсім вже старий холодильник. В такому випадку на дачу можна відвезти холодильник з квартири, а старий віддати в скупку. Скупка б / у холодильників в Одесі працює в інтересах клієнтів, перелік послуг постійно розширюється. Перш за все клієнтам до душі така послуга ка вивезення техніки б / у на транспорті компанії. Причому скупка здійснюється не тільки техніки останніх 10-ти років, а й радянських холодильників сорокарічної давності.

Телефонуйте нам якщо ви хочете продати свій холодильник навіть якщо він не робочий або ви взагалі не знаєте нічого про його працездатності. До слова сказати ми ще утилізуємо пральні машини в Одесі і інший непотріб в Одесі Вигідна утилізація холодильника тільки у нас! Чекаємо ваших дзвінків!

Похожие страницы