Gsm сигналізація в Одесі від агентства Legion

Gsm сигналізація - система захисту професійного класу, забезпечує ряд функцій, перешкоджаючи несанкціонованого проникнення в будинок або будь-яке інше приміщення. Охоронні сповіщувачі даного типу дозволяють віддалено контролювати об'єкт. Конструктор мережі Інтернет або оператора стільникового зв'язку. Система gsm security від агентства Легион здатна забезпечувати блискавичне реагування на будь-які порушення. Після фіксації події сигнал надходить на мобільний пристрій оператора або спеціальний контрольний пункт.

Затребуваність на ринку

Сигналізація на телефон контролює ситуацію на об'єкті з будь-якої точки міста. Такі технології невимогливі в обслуговуванні і досить економні. Використовується gsm сигналізація в різних сферах. Безліч власників приватних будинків і комерційних організацій в Одесі перейшли на даний вид захисту власного майна. Охоронна gsm сигналізація - це гарантія відсутності проникнень і зломів. Багатофункціональність бездротової охоронної системи дозволяє виключити покупку додаткової техніки і елементів конструкції.

Функції охоронної сигналізації gsm

Бездротова охоронна сигналізація має позитивні властивості:

  • чутливі датчики руху забезпечують комплексність gsm охорони;
  • звуковий сигнал і мережевий індуктор активізуються при виникненні порушення;
  • відео та звук зберігаються на основному сервері для забезпечення резервного копіювання;
  • сучасні технології віддалено контролюють приміщення.

Сигналізація gsm для будинку включає набір елементів системи і допоміжні деталі, які тестуються і перевіряються перед надходженням у продаж. Встановлюються охоронні системи gsm досвідченими фахівцями, здатними на професійному рівні виконати:

  • монтаж кабельної системи;
  • установку чутливих датчиків;
  • підключення приймально-контрольного приладу;
  • настройку функцій охоронної системи gsm;
  • синхронізацію елементів системи між собою.

Ціна gsm сигналізації в нашій компанії порадує клієнта з будь-яким рівнем достатку. Досвідчені консультанти готові порадити відповідний варіант створення охорони в будинку за демократичною ціною. Оформляйте заявку або дзвоніть нам за телефоном, щоб захистити своє життя і власність від зловмисників.

Похожие страницы