Фарбопульти Івата

Iwata LS-400 - краскопульт Івата серії HVLP

вага475 гр
штуцер повітряG 1/4 "
бачок600 мл

Iwata LS-400 SuperNova - топовий краскопульт лінійки HVLP від Anest Iwata. Модель має унікальний дизайн, виконаний за участю італійської компанії Pininfarina. Вага виробу становить всього 475 грам без бачка і 695 грам з бачком. З приємних зручностей LS-400 відзначимо наступні: 1. Пульверизатор має великі регулятори; 2. конструктивні особливості дозволяють накручувати бачок однією рукою. Краскопульт оснащений системою перед- атомізації, тому підійде як для роботи з водорозчинними, так і сольвентними матеріалами, хороший як при нанесенні бази, так і лаку. Інструмент має широкий факел, хороший в потокової фарбування автомобілів як подетально, так і цілком. У тому числі використовується і для фінішної доведення. Забезпечує високий відсоток перенесення матеріалу, при цьому практично зводить нанівець туманообразование.

Ключові особливості пульверизатора Івата LS-400:

• Дизайнерський краскопульт Iwata LS-400 Pininfarina легкий, красивий і зручний. Корпус і запчастини повністю виконані з нержавіючої сталі, за винятком прокладання голки і повітряного клапана з тефлону.

• На вибір можна замовити встановлене сопло діаметром 1, 3 мм, що ідеально для бази, або 1, 4 мм, що оптимально для лаку. Розмір факела залежно від модифікації варіюється від 290 до 330 мм.

• Оскільки перед вами краскопульт низького тиску, то йому для роботи достатньо від 1, 8 bar залежно від модифікації, а споживання повітря обмежена 420 літрами в хвилину.

Похожие страницы