Електричні Шліфувальні Машинки

При проведенні кузовних робіт в автомайстерень постійно потрібно провести очищення і шліфування поверхонь для чергового етапу покриття ЛФМ. Для цих цілей використовуються різні типи шліфувальних машинок. Розглянемо основні види машинок, які використовуються для кузовних робіт.

Основні типи

Пласко (або віброшліфувальні) машинки використовуються для обробки рівних поверхонь. Обертальний рух вала двигуна за допомогою ексцентрика трансформується в зворотно-поступальний рух підошви шліфувальної машинки . Від амплітуди рухів підошви (хід ексцентрика) залежить агресивність обробки поверхні - шліфмашинка з амплітудою до 3 мм використовують для легкої шліфовки (грунт, патьоки автоемалі або лаку т.д.), з амплітудою від 5 мм - для первинної обробки (наприклад, шпаклівки) . Сучасні моделі плоскошліфувальних машинок оснащені регуляторами числа коливань і механізмом поступового набору оборотів.

Ексцентрикові машинки мають робочу поверхню круглої або прямокутної форми, яка здійснює обертальні і зворотно-поступальні рухи. Таке поєднання забезпечує універсальність цього інструменту і високу якість шліфування, яке навіть в стандартному режимі роботи близько до полірування. У нашому інтернет-магазині є відмінний вибір ексцентрикових шлифмашинок RUPES, MIRKA, FESTOOL, KOVAX, HOLEX.

Як вибрати

Похожие страницы