Для цього використовуйте багатофункціональний інструмент

Щоб виготовити складові деталі полки, розпиляти дерев'яний брусок на кілька частин. Задня і передня стінки полки повинні відповідати пропорціям 50x2 см, а бічні - 25x2 см. Для цього використовуйте багатофункціональний інструмент Dremel 4000 з відрізним диском для деревини (SC544). Відшліфуйте краю заготовок за допомогою Dremel 4000 і шліфувальної насадки Dremel (430), 6, 4 мм, зерно 60.

Як і будь-які інші, садові ножівки поділяються на кілька видів, кожен з яких призначений для виконання своїх завдань:

  • Звичайна ножівка - має довге широке полотно, яким можна проробляти подовжню і поперечну розпилювання дощок, колод, а також спилювати дерева та гілки в саду.
  • Дворучна пила - відрізняється довгим направляючою шиною (до 1 м) з великими зубами, а рукоятки розташовані з двох сторін. Тому за допомогою цього інструменту двоє людей можуть розпилювати великі дошки і колоди, тому цей інструмент не отримав сьогодні великого поширення.

Спочатку необхідно визначитися, для чого вам потрібна цей інструмент:

  1. Побутових бензопил цілком вистачить, якщо ви на своїй ділянці будете виконувати разові роботи. Вони не дуже потужні, але за допомогою їх можна легко спиляти дерева або заготовити дрова. Класифікація бенопіл Визначаючи, яку бензопилу вибрати для домашнього користування, враховуйте її функціональні особливості, а саме невисоку вартість, зручність експлуатації і невелику вагу.
  2. Напівпрофесійні бензопили. Вони часто застосовуються для виконання будівельних і ремонтних робіт, або ж при лісозаготівлі. Основний їх недолік - в неможливості тривалої експлуатації, так як, зазвичай інструмент затребуваний для підрізування сучків.
  3. До професійного обладнання належать потужні бензопили, які можна експлуатувати до 20 годин за любої погоди і в будь-який час року. Так звані вальні пилки використовуються на лісоповалі і виробляються з дуже міцних матеріалів.
Похожие страницы