Бензопили Рейтинг

Бензопили. Рейтинг кращих.

рейтинг кращих бензопилНемає особливого сенсу говорити про те, що бензопила сьогодні використовується не тільки для валки лісу і в професійному будівництві, але і для побутових потреб. Сьогодні особистої бензопилою нікого не здивуєш, для власника приватного будинку вона - один з практично обов'язкових в господарстві інструментів. Розглянемо кілька конкретних моделей і складемо рейтинг кращих бензопил, який буде включати як побутові моделі, так і агрегати для професіоналів.

Partner P350S

Ця модель інструменту позиціонується як бензопила для дачі або іншого побутового призначення, де передбачається щодо нечасте використання. Прекрасно показує себе на далеких виїздах на риболовлю чи туристичних поїздках. бензопили рейтинг кращих STIHL MS 180Транспортування пили не представляє особливої складності, оскільки 40-сантиметрова шина досить просто знімається з основної частини і перевозиться в такому вигляді. Потужність більше півтора кіловат достатня для більшості побутових завдань.

Двигун запускається за допомогою електронного запалювання, подача палива здійснюється безпечно, акуратно, точно. Модель вельми популярна, заслужено користується славою якісного і надійного інструменту. Якщо вірити відгуками користувачів, приблизно на тому ж рівні працює модель P340S, потужність її трохи нижче, шина 35 см, маса 4, 5 кг. Коштують обидві моделі в діапазоні 8-9, 5 тис. Рублів - це відносно невисока ціна за агрегат подібного виконання.

Stihl MS 180

Досить довгий час ця бензопила, за відгуками користувачів, визнається однією з кращих в сегменті побутового призначення. Модель підкуповує користувачів Росії і всього світу такими властивостями, як надійність, ефективність, легкість. Крім того, Stihl MS 180 відрізняє відносно невисока ціна, близько 13-14 тис. Рублів. Володіючи потужністю 1, 5 кВт, а також шиною 35 або 40 см, пила важить менше 4 кг, що для комфорту роботи з нею важливо. Можливо, саме тому цю модель бензопили включають в рейтинг кращих практично завжди.

Бензопила OLEO-MACGS35 Бензопила MAKITA EA3203S40B Бензопила HUSQVARNA 365 Бензопила MAKITA EA6100P53E

Похожие страницы