Бензопила Яку Вибрати

Яку марку бензопили вибрати: рейтинг популярних моделей

Особливості вибору кращої бензопилиБензопила - це необхідна річ, коли у вас є свій будинок або заміська дача. На сьогоднішній день виробники пропонують величезний модельний ряд цього обладнання. Яка бензопила краще, як вибрати бензопилу за ціною і якістю? Яку бензопилу вибрати і що необхідно враховувати при виборі?

Професійна або побутова бензопила

Спочатку необхідно визначитися, для чого вам потрібна цей інструмент:

  1. Побутових бензопил цілком вистачить, якщо ви на своїй ділянці будете виконувати разові роботи. Вони не дуже потужні, але за допомогою їх можна легко спиляти дерева або заготовити дрова. Класифікація бенопілВизначаючи, яку бензопилу вибрати для домашнього користування, враховуйте її функціональні особливості, а саме невисоку вартість, зручність експлуатації і невелику вагу.
  2. Напівпрофесійні бензопили. Вони часто застосовуються для виконання будівельних і ремонтних робіт, або ж при лісозаготівлі. Основний їх недолік - в неможливості тривалої експлуатації, так як, зазвичай інструмент затребуваний для підрізування сучків.
  3. До професійного обладнання належать потужні бензопили, які можна експлуатувати до 20 годин за любої погоди і в будь-який час року. Так звані вальні пилки використовуються на лісоповалі і виробляються з дуже міцних матеріалів.

Потрібно сказати, що загальній класифікації пив немає, тому багато покупців під час вибору виходять з рад продавців магазинів і думки знайомих. Головне - визначити режими роботи пристрою, щоб бензопила змогла витримувати навантаження.

Ще один момент - установка інерційного гальма, він дасть можливість виконати процес розпилу зручним і безпечним. Щоб правильно вибрати якісну бензопилу, необхідно враховувати ряд факторів.

швидкість розпилу

Перше, на що треба звертати увагу, - це швидкість розпилу. Зручність і простота роботи будуть залежати від того, як сильно зношена гарнітура бензопили. Тобто, через тупий ланцюга загальна продуктивність розпилу знижується, природно, великий ризик виникнення несправностей.

Перелік технічних характеристик, на які важливо звертати увагу при виборі бензопили Документи, що додаються додаткові аксесуари до бензопилами Характеристика бензопили Husqvarna 236 Технічний опис бензопили Stihl MS170

Похожие страницы