Бензопила Штиль Китай

Можна сказати що, на сьогодні це одна з найнеприємніших і наболілих проблем сучасного ринку - звичайно ж, мова піде про підробки. Вірніше сказати не про самих підроблених товарах, а про те, яким чином навчитися розбиратися в якості запропонованого товару на ринку, і як зуміти уникнути покупки інструменту підробленого.

Як не болісно це усвідомлювати, але за останні роки ринки міста Харкова, та й інших міст України були просто засипані бензопилами, мотокосами, мийками високого тиску, шинами, ланцюгами, маслами для 2-хтактного двигунів, свічками та іншими товарами, вкрай сумнівного виробництва і якості! Причому зовні ці товари нагадують оригінальні інструменти та витратні матеріали STIHL, однак як ми вже обмовилися з командою «Андреас Штіль» не мають нічого спільного.

Власне для того щоб український споживач не попадався на вудку не зовсім порядних торговців ми і пропонуємо Вашій увазі цю статтю. Отже, далеко не всі споживачі знають, що оригінальні інструменти Штиль (Stihl) взагалі не можуть продаватися на ринках! Знайте, це заборонено! Пам'ятайте, це карається для продавця! Згідно з вимогами компанії «Андреас Штіль» продукція, яка ввозиться в Україну повинна реалізовуватися ВИКЛЮЧНОза допомогою офіційної дилерської мережі. А це означає, що ні на базарах, ні в супермаркетах, ні на окружних дорогах Харкова оригінальної техніки Stihl годі й шукати. Крім того, кожен офіційний дилер зобов'язаний мати спеціальний Сертифікат STIHL, завірений мокрою печаткою, який з радістю повинен пред'являти споживачам на першу їх вимогу. Як правило, офіціали такі сертифікати не тільки не ховають, а навпаки всіляко демонструють, вивішуючи в куточках покупця.

Крім цього офіційний дилер STIHL повинен надавати гарантійні талони, що видаються компанією «Андреас Штіль», на всю реалізовану продукцію.

Причому такі талони повинні мати мокру печатку і адреса магазина, який в подальшому і буде здійснювати гарантійне і, звичайно ж, післягарантійне обслуговування.

Похожие страницы