Жалюзі на пластикові вікна в Харкові

Жалюзі - з давніх часів це слово увійшло в наше життя, ставши синонімом надійного захисту від сонця і сторонніх поглядів. Сьогодні ці вироби широко використовуються багатьма людьми, і давно стали звичними предметами побуту для великих ділових міст, таких, як Харків. Жалюзі на вікна неухильно розвивалися, починаючи з найпростіших тканинних завіс середньовічної Європи, вдосконалюючись умільцями Сходу, вони ставали все витонченішими і практичніше. Особливо цінувалася їх можливість приховувати приміщення під певним кутом зору, не перешкоджаючи при цьому потокам світла і повітря. Недарма слово «жалюзі» в перекладі з французької означає «ревнощі»: тонкої межею вони відокремлювали коханих від очей їх полум'яних шанувальників, розпалюючи вогонь в їхніх серцях.

Сьогодні, ставши традиційними для ділового інтер'єру, жалюзі в Харкові на пластикові вікна набули популярності далеко за межами офісів. Вони включають в себе безліч рішень зі значним спектром характеристик, а сучасні технології дозволяють поєднувати різноманітні корисні функції, раніше властиві різним їх варіантів. На вертикальні і горизонтальні жалюзі ціна в Харкові визначається видом, забарвленням і габаритами виробів, а виготовлення жалюзі в Харкові проводиться під індивідуальні розміри з урахуванням всіх побажань з боку замовника. Ви можете виміряти параметри місця для установки самі, але щоб уникнути проблем з монтажем краще довіритися професіоналам - замовлення включає в себе проведення безкоштовного виміру. Установка жалюзі має свої характерні для кожної системи особливості, проте при точному попередньому вимірі вона проходить легко і швидко. Замовити жалюзі в Харкові можна на сторінці https://proem.in.ua/zhalyuzi-harkov або просто зателефонувавши нам по телефону. Крім того Ви можете скористатися послугою вибору на дому: за запитом замовника наш фахівець доставить каталог з описом на жалюзі, фото і зразки матеріалів в будь-яке місце міста в зручний час, звільнивши Вас від суєти, їзди по місту в пошуках, де купити жалюзі в Харкові , і виснажливого очікування в пробках.

Види жалюзі

Стандартні жалюзі 16 мм і 25 мм ширини ламелей, одні з найбільш популярних і затребуваних систем, що застосовуються в самих різних стилях і інтер'єрах. Для виготовлення використовується тільки алюміній: завдяки його вогнестійкості і екологічної безпеки конструкції з алюмінію надійніше, комфортніше і довговічніше, ніж жалюзі пластикові горизонтальні. Візуально розширюють і «оживляють» простір, прості в управлінні і не вимагають особливих зусиль для прибирання.

Горизонтальні жалюзі Венус на пластикові вікна кріпляться впритул до скла, зводячи до мінімуму так званий «парниковий ефект», коли тепло накопичується в зазорі між ламелями і склом. Забезпечені спрощеної системою управління і забезпечують практично ідеальну светоізоляцію. Вірний вибір для спалень, фотостудій і місць, де потрібне ретельне затінення. Текстури та кольору ламелей аналогічні стандартним жалюзі.

Жалюзі (Харків) дерев'яні горизонтальні 25 мм і 50 мм ширини лaмелей, вишуканий «наряд» для віконних прорізів, чудово доповнює декор з природних матеріалів. Залишаючись вірним помічником людині, дерево винесло з минулих епох особливий неповторний шарм і магію чарівності. І понині воно має безліч переваг: екологічно, стійке до спеки і вологи кухні, нагрівається і охолоджується неспішно, згладжуючи температурні коливання від сонячного випромінювання, прикрашає приміщення нотами витонченого приємного аромату. Прекрасний вибір для багатого дизайну в благородних природних тонах.

Жалюзі вертикальні тканинні 89 та 127 мм ширини лaмелей, оригінальні колоритні вироби для прорізів великої величини. Їх широкі лaмелі візуально збільшують висоту стель і ефективно захищають приміщення від світла, фарбуючи його в м'які затишні відтінки, при цьому абсолютно не перешкоджаючи руху повітря. Їх унікальна особливість в тому, що ламелі вільно повертаються як в одну, так і в іншу сторону, відкриваючи огляд під потрібним кутом і перешкоджаючи проникненню сонячних променів в будь-який час дня.

Готові жалюзі горизонтальні алюмінієві - повністю зібрані вироби заданих габаритів, установка проводиться нами за один день. Поставляються з комплектом деталей і фурнітури для бажаючих провести самостійний монтаж. Завдяки великому діапазону габаритів і багатою гамою кольорів Ви завжди зможете підібрати підходящий варіант для прорізів стандартних розмірів, надавши їм неповторний стиль і колорит.

Похожие страницы