Яка Шліфувальна Машина Краще

Вид приміщення після шліфуванняЯк би Ви не старалися отримати рівну поверхню стін або стелі при шпаклівці, на поверхні все одно залишаться дефекти: смужки горбків від кутів полотна шпателя, нерівності переходів зашпакльованих в різний час ділянок стіни. Тому для усунення цих дефектів доводиться після шпаклівки стін або стелі поверхню доводити до ідеальної за допомогою шліфування наждачним папером або сіткою.

З усіх операцій по ремонту стін, ця - найнеприємніша, так як супроводжується виділенням величезної кількості всюди проникаючої пилу. В обов'язковому порядку необхідно працювати в респіраторі, інакше дихати буде неможливо. Захистити від пилу потрібно і очі за допомогою щільно прилягають до обличчя очок. Всі речі і інструменти з приміщення краще винести, інакше вони покриються товстим шаром пилу.

Ручна машинка для шліфуванняФотографія зроблена через кілька годин після закінчення шліфування стін, коли осіла висить в повітрі пил. До початку шліфування підлоги були чистими.

Існує два способи механічної шліфовки стін і стель: ручний і за допомогою електричної шліфувальної машини . Вибір способу шліфування залежить від міцності шпаклівки, виду нерівностей і площі стін або стель.

Невеликі горбки і смужки, залишені широким шпателем при розгоні шпаклівки, легко видаляються круговими рухами долоні, легко притискає до стіни шматок наждачного паперу зернистістю №60-80. Щоб було зручніше працювати, наждачний папір закріплюють на дерев'яний брусок або дошку. Але такий спосіб шліфування стін низькопродуктивний і не дозволяють отримати якісну поверхню.

Електричні вібраційна машинка для шліфуванняНабагато зручніше шліфувати стіни і стелі за допомогою спеціального верстата, що представляє собою пластину з дерева або металу, на яку закріплюється за допомогою фіксаторів наждачний папір, для зручності верстат має ручки. На фотографії представлений шліфувальний верстат для ручного шліфування стін старої конструкції. Таким верстатом працювати набагато зручніше, ніж шматком наждачного паперу в руці. Фінішна шпаклівка є дуже м'яким матеріалом і не вимагає при шліфуванні докладання великих зусиль. Руки більше втомлюються від переміщення самого верстата.

підошва шлифмашинки Електрична вібраційна машинка для шліфування шліфування стіни Кріплення насадки

Похожие страницы