Вибір Шліфувальної Машини

Ексцентрикова шліфувальна машина

Ексцентрикова шліфувальна машина - універсальний інструмент, що дозволяє з відмінною якістю і високою продуктивністю обробляти різні вироби: виконувати чорнову і тонку шліфовку, полірувати, вирівнювати поверхні різної форми.

Принцип дії ексцентрикових шліфувальних машин

Ексцентрикові шліфувальні машини обладнуються вібраційними механізмами особливої конструкції, що дозволяють поєднувати зворотно-поступальні рухи шліфувального круга з круговими. Електронна система регулювання числа обертів забезпечує умови для вирішення різних завдань і різної твердості оброблюваних матеріалів. На малих швидкостях проводиться груба обробка поверхонь, на високих оборотах - обробка твердих порід дерева і фінішна обробка. Для різних видів робіт застосовуються різні види абразивів.

Вибір ексцентрикових шліфувальних машин

У магазині можна купити ексцентрикові шліфувальні машини з різними робочими параметрами, однак при виборі інструменту потрібно виходити з таких міркувань:

  • не варто брати потужний професійний інструмент, якщо ви маєте намір його використовувати час від часу, досить придбати звичайний побутовий агрегат;
  • для якісних робіт краще вибрати агрегат з 3-х мм ексцентриком, для більш продуктивних - з амплітудою ходу від 5 мм і вище з діаметром підошви 150 мм;
  • підбирайте агрегат за вагою, щоб вам було комфортно з ним працювати;
  • зверніть увагу на наявність додаткових регулювань.
Похожие страницы