Універсальна Шліфувальна Машина

Оренда шліфувальної машини для паркету в СПб

Для обробки дерев'яного підлогового покриття використовується універсальний шліфувальний верстат. Він являє собою установку, за допомогою якої можна швидко і легко провести шліфування і деякі інші роботи з паркетом. Оскільки устаткування характеризується високою ефективністю і продуктивністю, воно набуло широкого застосування в побуті, будівництві та промисловості. На сьогоднішній день в СПб дуже затребувана послуга оренди шліфувальної машини для паркету. Багато хто віддає перевагу брати техніку напрокат, тому що потрібна вона не постійно, та й коштує обладнання не дешево. Так що, з фінансової точки зору оренда паркетошлифувальні машини набагато вигідніше покупки. Винятками є випадки, коли техніка необхідна для регулярної експлуатації.

Залежно від збірки, параметрів, принципу роботи та можливостей шліфувальні машини по паркету, пропоновані в оренду в СПб, поділяються на такі види:

Кутові або болгарки. Таке обладнання успішно експлуатується не тільки для шліфування, але і для різання. Кутовим машинам під силу різання металу, каменю і бетону. Дерево з їх допомогою різати не можна, оскільки у матеріалу низька щільність. Кутова шліфувальна машина оснащена декількома робочими насадками. Існує безліч шліфувальних кругів для болгарок: обдирні, щіткові, тарілчасті, чашкові та ін.

Прямі. Оренда паркетошлифувальні машини прямого типу доцільна при необхідності проведення шліфування у вузьких або важкодоступних місцях.

Стрічкові. Оснащені абразивної стрічкою і кінцевими роликами, за рахунок яких і здійснюється шліфування. Універсальний шліфувальний верстат стрічкового типу важить близько 3-5 кг і має потужність 650-1200 Вт.

Щіткові. Мають один ролик, на який надіта металева або капронова сітка. За допомогою щіткової шліфувальні машини можна швидко видалити іржу, фарбу або лак. Оренда паркетошлифувальні машини ефективна і тоді, коли необхідно структурування деревини.

Вібраційні. Призначені для більш тонкої шліфовки і оснащені плоскою підошвою, що здійснює зворотно-поступальні рухи. Якість шліфування залежить від амплітуди руху підошви.

Похожие страницы