Углошліфовальниє Машини

Кутошліфувальна машина (КШМ), або болгарка, являє собою електроінструмент, призначений для шліфування, різання і зачистки виробів з металу, каменю та інших матеріалів. УШМ застосовуються в металообробці і будівництві. Корпус болгарки виконаний у вигляді циліндра з універсальним колекторним двигуном всередині і іноді оснащений бічній рукояткою поруч з місцем кріплення насадок. У деяких моделях присутній і кутовий регулятор швидкості (УШМ з регулюванням обертів).

Як насадок до цього електроінструменту використовують спеціальні диски (для різання металу, цегли, бетону, каменю, мармуру і т. Д.) І щітки (знімають фарбу і іржу з деталей, шліфують і полірують поверхні). УШМ акумуляторна популярна як в побуті, так і серед професіоналів.

Класифікація

Болгарка (УШМ) ділиться на класи в залежності від часу експлуатації:

  • Побутові моделі використовуються епізодично або не довше ніж 30-40 хвилин в день.
  • Професійні моделі мають значно більший робочий ресурс, тому що мається на увазі їх використання протягом декількох годин щодня. Звідси з'являються деякі особливості таких кутошліфувальних машин: знижений рівень шуму, підвищена пилу, наявність різного роду електроніки.
  • Індустріальні моделі - особливий клас, найбільш стійкий до навантажень.

Крім цього УШМ підрозділяються на одноручние і дворучні, а також розрізняються залежно від розміру шліфувального круга, який може становити 115, 125, 150, 180 і 230 мм. Найпоширенішими і популярними варіантами болгарки є моделі з колами 125 і 230 мм.

У магазинах мережі «Леруа Мерлен» можна купити углошлифовальную машину для будь-яких цілей, а ціна електроінструменту буде однією з найбільш привабливих на ринку. Високопрофесійний персонал магазину допоможе з вибором і відповість на будь-яке питання. Завдяки цьому купити УШМ не складе труднощів.

Похожие страницы