Стрічкові Шліфувальні Машинки

Стрічкові шліфувальні машини - купити для дому, низька

Вас може зацікавити

Багато майстрів, як любителі, так і професіонали, в своєму житті стикаються з питанням підбору обладнання для роботи по дереву. І один з них - це стрічкова шліфувальна машина.

Причому кожен вибирає сам, виходячи з конкретних параметрів і переваг. Хтось вирішує купити недорогий інструмент, тому що знає, що для іншого виду робіт шліфмашинка більш не знадобиться. А кого-то ціна не цікавить, тому що в роботі потрібна потужна стрічкова шліфмашина.

Інтернет-магазин Отвертка.ру пропонує на ваш вибір шлифмашинки:

• зі шліфувальними стрічками з карбід кремнію, цірконістого електрокорунду і електрокорунду з керамічним покриттям на основі паперу або поліестеру з різною зернистістю. • з різною потужністю, від якої залежить швидкість обробки дерев'яних конструкцій. • як з високою, так і з меншою швидкістю руху шкурки, від якої залежить не тільки рівень продуктивності, але і якість обробки. • найпростіших варіацій і з додатковими функціями, наприклад, з можливістю регулювати швидкість руху стрічки, з мішком для пилу, додатковими рукоятками, шліфувальної рамкою або функцією плавного пуску.

Похожие страницы