Шліфувальна Машинка

# Столярка @ mama_inga БУДИНОЧОК-КУБИК Починати столярувати

Починати столярувати треба з чогось дуже простого і доступного для дітей. Сходові пару раз на майстер-класи в столярку я зрозуміла, що це не те, чого хочеться .. Хочеться, щоб у хлопчика був навик роботи руками від намітки до обробки .. Для цього потрібні максимально прості у виконанні речі. Так і прийшла думка иготовления спочатку кріпосної стіни, тепер будиночка-кубика.

Для маленької дитини треба обов'язково фіксувати деталь, з якої він працює. Це і безпеку - не постраждають руки, які утримують деталь, і зручність - нічого не буде крутитися і тікати з-під рук. Тому насамперед закріпили відповідний брусок до нашого стільця-верстата. Потім з дитиною разом розмітили лінії, за якими треба пиляти. Він поки ще не може впоратися з цим сам.

Почався процес .. Поки немає добре пропілену ходу, ножівка бігає туди-сюди .. Тому я допомогла пропиляти самий початок, буквально кілька міліметрів. Далі син узяв ножівку в свої руки і мені вже не віддавав, хоча періодично випускав її зі своїх міцних ручок, даючи їм відпочити.

Коли була відпиляна одна сторона даху, я перезакрепіла деталь іншою стороною і син продовжив роботу. Потім в хід пішла шліфувальна машинка. Була приємно здивована тим, що дитина вміє нею користуватися.

Так, дах кривувата. да, відшліфувати якнайкраще. Але син все повністю зробив сам в свої 7 років. І для мене (так само як і для нього) цей будиночок прекрасний. Тепер його залишилося розфарбувати і пустити в гру.

Похожие страницы