Шліфувальна Машина Вибрационная

Вібраційні шліфувальні машини (пласко)

Вібраційна шлифмашина - призначена для шліфування плоских поверхонь з деревини, пластмаси, каменю і металу. Застосування шліфувальних аркушів різної зернистості дозволяє проводити як загальну, так і тонку обробку поверхні. Вібраційні шліфувальні машини можна використовувати для зняття старої фарби, іржі, для видалення подряпин.

У плані чистової обробки поверхні плоскошліфувальна машина дає високу якість і точність.

Пристрій

Підошва має прямокутну форму. Шліфувальні листи закріплюються на ній двома способами: на липучці або за допомогою затискачів. Завдяки круглим отворів на них і пиловідсмоктування можна видалити пил. Шліфувальні листи йдуть в комплекті або купуються окремо. Для вібраційної шліфувальні машини з кріпленням зажимами їх можна виготовити самостійно з шкурки. У цьому випадку багато моделей комплектуються діркопробивачем.

Принцип роботи

Над центром платформи в корпусі віброшліфмашини встановлений двигун з якорем. Шпиндель зміщений від центру платформи. При обертанні якоря платформа здійснює кругові рухи з великою швидкістю - вібрує. Противагу на валу врівноважує коливання, наприклад, посилює їх, якщо при роботі сильніше натискати на платформу.

Технічні характеристики

  • Потужність . У різних плоскошліфувальних машин може складати від 160 до 600 Вт. Для нормальної роботи достатньо 200- 300 Вт, крім того, інструмент з такою потужністю не буде важким.
  • Число коливань . Чим більше число коливань, тим вища продуктивність.
  • Робоча поверхня - розмір підошви. З маленьким розміром підошви легше обробляти важкодоступні місця.

Ми пропонуємо Вам вібраційні шліфувальні машини всіх кращих світових виробників, таких як: Bosch, Makita, Интерскол, Black Decker за низькими цінами. При покупці віброшліфмашини зверніть увагу на її комплектацію, на деякі моделі діють спеціальні пропозиції.

Похожие страницы