Шліфувальна Машина для Шпаклівки

Як зашпаклювати кузов автомобіля

Як зашпаклювати кузов автомобіля. Самостійна шпаклівка машини

Зашпаклювати кузов автомобіля самому зовсім не складно. Потрібно лише набратися терпіння, проявити старанність і точно виконувати всі рекомендації.

готуємо поверхню

В першу чергу ретельно вимити поверхню кузова. Витираємо її насухо і знежирюємо растворітелем.Далее оброблювану ділянку слід відшліфувати.
Для шліфування великих площ кузова краще використовувати шліфувальну машинку, а в разі, якщо шліфований ділянка невелика, з таким обсягом роботи цілком під силу впоратися ручним шліфувальним інструментом - бруском або спеціальним рубанком.

Для підготовки металу до нанесення шпатлевочной маси зазвичай використовують абразивний папір Р80. Якщо ж пошкодження невелике, центр вм'ятини обробляємо вже згаданої папером Р80, а зовнішні краї - папером Р120 з більш дрібним зерном абразиву.

По завершенні шліфування очищаємо оброблену ділянку кузова від пилу, знежирюємо його і в обов'язковому порядку наносимо шар антикорозійного грунту.

вибираємо шпаклівку

Для забивання глибоких вм'ятин на кузові, дверцятах або бампері є сенс зупинити свій вибір на двухкомпонентной грубої шпаклівки з алюмінієвим пилом або скловолокном.

Вирівнювати неглибокі вм'ятини зручніше двухкомпонентной універсальної шпаклівкою.

Універсальну шпаклівку використовують ще як середній шар після шару з шпаклівки зі скловолокном або з алюмінієвим пилом.

Якщо ж потрібно приховати невеликі тріщини і відколи, досить двухкомпонентной фінальної шпаклівки, яку використовують ще і як останній шар поверх універсальної. Фінальна шпаклівка - сама м'яка і найлегша в обробці.

Готуємо шпаклювальну масу

На «мольберт» (невеликий лист жерсті) кладемо порцію шпаклівки, додаємо затверджувач і ретельно перемішуємо надавлюють рухами шпателя щоб уникнути появи бульбашок повітря в суміші.

Дуже важливо змішувати наповнювач і затверджувач в точних пропорціях, зазначених на упаковці шпаклівки. Готової до накладання вважається шпаклівка розмішати до однорідного стану і зникнення рожевих прожилок затверджувача.

Який шпатель краще

? P> Однозначно відповісти складно. Справа в тому, що металевий шпатель дозволяє більш точно і рівно накладати шар шпаклівки, але придатний тільки для роботи з плоскими поверхнями. А гумовий або силіконовий незамінний при обробці опуклих або увігнутих поверхонь і деталей кузова.

Похожие страницы