Шліфувальна Машина для Авто

ПАРКУВАННЯ ДЛЯ АВТО на дачній УЧАСТКЕ🚗 Облаштовуємо

Облаштовуємо майданчик для паркування автомобіля на дачній ділянці: що потрібно зробити, щоб паркувальний майданчик залишалася без калюж в дощ і не проминають під колесами? Автору вдалося вирішити ще більш складне завдання: він облаштував парковку на двометрової товщі болотистого торф'яного грунту.

Необхідний інструмент:
- лопата;
- кутова шліфувальна машинка ;
- зварювальний апарат;
- кисті;
- дриль-Шуруповерти;
- трамбування.
Матеріали:
- відсів гранітний;
- щебінь;
- геотекстиль щільністю 200 г / м2;
- сітка рабиця;
- труби дренажні в фільтрі 110 мм;
- трійники для дренажних труб;
- цементно-піщана суміш;
- плити вапнякові;
- труба профільна 60 х 60 мм, 40 x 20 мм;
- електроди зварювальні;
- саморізи покрівельні, свердла по металу;
- листи стільникового полікарбонату товщиною 8 мм;
- з'єднувальний профіль і герметизуюча стрічка для листів полікарбонату;
- фарба по металу.

Спосіб пригрузки торф'яного грунту широко застосовувався в СРСР при будівництві доріг на болотах і в даний час застосовується при будівництві будинків на болотистих ґрунтах як в Скандинавії, так і в Малайзії, де також багато болотистих грунтів.

Будівництво методом класичної пригрузки розділяється на два етапи: на першому, що триває 8-12 місяців, торф ущільнюється під дією маси піску. Після завершення ущільнення починається будівництво фундаменту. Однак ми будуємо не дім і можемо собі дозволити не чекати ущільнення торфу.
Для пристрою постійної пригрузки грунту ми створюємо в торфі «ванну» глибиною 0, 3 метра і розміром 5 на 9 метрів, яку заповнимо піском і гранітним відсівом. Значна маса сипучих матеріалів (приблизно 15 тонн) максимально стисне торф'яної грунт і створить міцну стабільну поверхню. Щоб пісок поступово не фільтрувати в губчасту товщу торфу під дією опадів, ми встеляли виритий котлован міцним дорожнім геотекстилем щільністю 200 г / м2.

Поверх засипки ми розкатали рулони сітки-рабиці, яка буде виконувати роль імпровізованої дорожньої сітки - для рівномірного розподілу навантажень від коліс автомобілів.
Поверх сітки ми поклали ще один шар геотекстилю. Потім ми засипали шар піску і поверх нього - гранітний відсів.

Про те, як влаштувати навіс над майданчиком для машини, читайте в новому номері журналу «Сам собі майстер» №3-4 / 2017.

Похожие страницы