Шліфувальні Машинки по Дереву

Як отримати замовлення?

Шліфувальні машини допоможуть вирівняти, очистити, відшліфувати поверхню заготовок з деревини, металу, натурального або штучного каменю. Для правильного вибору інструменту слід врахувати принцип і особливості його роботи.

Вібраційні моделі використовуються для фінішної обробки матеріалів. Рух робочої підошви здійснюється на великій швидкості з маленькою амплітудою, що дозволяє добитися ідеально рівній поверхні.

Завдяки круговим і зворотно-поступальним рухам шліфувального диска ексцентрикові інструменти є найкращим рішенням для роботи з округлими, рельєфними або вигнутими формами.

Стрічкові моделі відрізняються високою продуктивністю і дозволяють швидко виконати первинну обробку поверхні матеріалів.

В інтернет-магазині садових і будівельних інструментів ОБІ ви можете купити шліфувальні машини потужністю до 1700 Вт.

Переваги моделей, представлених в каталозі:
• функція плавного пуску захищає двигун від перевантажень, продовжуючи термін служби інструменту;
• електронне регулювання числа обертів підбирає оптимальний режим роботи;
• система підтримки числа обертів забезпечує збереження заданого значення навіть при значному збільшенні навантаження;
• фіксація шпинделя сприяє швидкої і зручної заміни шліфувальних кругів;
• продумана система безпеки включає блокування пускової кнопки і автоматичну зупинку двигуна при заклинювання оснащення.

Крім шліфувальної машинки по дереву ви можете недорого підібрати в онлайн-каталозі всю необхідну оснастку: шліфувальні стрічки, листи, диски і полірувальні кола.

Детальніше

Терміново потрібна шліфувальна машина? Оформивши замовлення на сайті ОБІ, ви зможете отримати її вже на наступний день. Ми доставимо ваше замовлення до дверей будинку, дачі або квартири в зручне для вас час (доступно 3 тимчасових інтервалу). Вартість доставки можна уточнити тут. Оплата здійснюється готівкою при отриманні.

Похожие страницы