Шліфувальні Машинки

Шліфування стін з бруса Як би якісно не був оброблений

Як би якісно не був оброблений брус в виробничих умовах, перед проведенням фарбувальних робіт його поверхню доведеться шліфувати. Процес цей досить трудомісткий, але впоратися з ним може будь-яка людина, готовий до курній і вкрай нудної роботи. Тому не дивуйтеся тому, що ціни на послуги по шліфовці стін з бруса досить високі - подібна робота не може коштувати дешево!

Шліфування здійснюють:
- для додання стінам гладкій поверхні, що позитивно позначається не тільки на естетиці споруди, а й на зменшенні витрати лакофарбних матеріалів, що наносяться при фарбуванні стін будинку;
- для розкриття текстури деревини. «Зрізуючи» верхній шар бруса, вдається зробити акцент на природній красі малюнка цього матеріалу;
-для кращого проникнення ЛФМ в деревину, тим самим збільшується термін служби покриття і забезпечується необхідна ступінь захисту стін.

Оптимально проводити такі роботи до монтажу вікон і дверей, тому що процес шліфування дуже запорошений. З цієї ж причини працівники повинні використовувати респіратори і захисні окуляри. З цією метою використовують спеціальні шліфувальні машинки , а також шкірку з різною зернистістю, яку підбирають виходячи з поточного стану поверхні стіни. Важкодоступні місця, як правило, обробляються без застосування електроінструмента.

Отримання ідеально гладкій поверхні - полірування бруса - процес, аналогічний шліфовці, тільки в цьому випадку використовують ще більш дрібнозернистий абразив, аж до 180. Від початкового стану будинку, а також планованого результату, залежить трудомісткість роботи і ціни на шліфування стін з бруса.

В середньому роботи по шліфовці стін будинку з бруса, площа яких (внутрішня і зовнішня) не перевищує 300 м, проводяться протягом 1-3 тижнів. Після обробки поверхні будинок почне "дихати" і наповнювати будинок потішними властивостями. Той випадок, коли вдома стіни дійсно лікують.

Похожие страницы