Шліфувальні Машини

Різання каменю Різаний камінь для виконання

Різаний камінь для виконання облицювальних робіт - це довговічний і якісний матеріал. Він має легку вагу і високу міцність. Безстроковий термін експлуатації робить покупку цього будівельного матеріалу раціональної при ремонті.

Вага і вартість - не всі переваги різаного каменю. Крім цього, він може мати найрізноманітніші фактури, що дозволить додати фасаду будівлі неперевершеного стилю і краси.

Концепція бізнес-ідеї проста: беремо дешевий камінь і ділимо його на безліч дорогих каменів. Варто розглянути всі більш детально.

Про обладнання
Виробництво різаного каменю в домашніх умовах - досить складний процес, який містить багато нюансів. Щоб успішно налагодити бізнес з виробництва якісного будівельного матеріалу, вам знадобиться сама установка для різання, а також ряд допоміжного обладнання.

Що стосується головного обладнання - верстата для різання каменю з подачею води, то його вибір і покупка - найвідповідальніший крок у налагодженні вашого бізнесу. Існує цілий ряд моделей верстатів: від ручних і портативних до великих стаціонарних машин. Вибір найкращого лягає виключно на ваші плечі.

Єдине, що слід розуміти, що якщо ми говоримо про бізнес, нехай і невеликому, то ручного обладнання з великою ймовірністю буде недостатньо. Буде потрібно велике обладнання з діаметрів пили від 60 см. У такому випадку, ви зможете виконувати максимальний обсяг роботи при мінімумі часових та ресурсних витрат.

Верстати серії ВК-1, 2, 3.Сейчас ми постараємося розглянути основні моделі обладнання, яке може і повинно використовуватися в домашньому бізнесі з виробництва різаного граніту або пісковика. Є кілька загальних критеріїв, дотримуючись яких можна буде підібрати кращий варіант:

Багатофункціональність. Йдеться про мобільності використання обладнання: в стаціонарному чи переносному вигляді. Якщо стаціонарний верстат легко піддається транспортуванні, то це безперечно робить його більш функціональним і корисним;
Технічна сторона. Від того, наскільки технологічно якісним буде верстат, залежить область його застосування. Так, використовуючи професійну машину, можна впоратися з різкою граніту, мармуру, плитки або каміння. За збереження пилкового диска також можна не турбуватися, оскільки апарат буде вчасно подавати охолоджуючу рідину.

Похожие страницы