Шліф Машинки

Як обшити будинок блок-хаусом зовні Блок-хаус - дешевий

Блок-хаус - дешевий аналог оциліндрованих колод, який нічим не поступається за якістю і зовнішньої привабливості оригіналу. Блок-хаус відмінно імітує форму колоди, що надає будинку розкішний зовнішній вигляд, а інтер'єру - вишуканість.

Блок-хаус

Матеріал являє дошку, одна сторона якої повторює округлу форму колоди, а інша - плоска. Імітація колоди виглядає так реалістично, що стіну з блок-хауса складно відрізнити від дерев'яної.

При цьому, блок-хаус - екологічно чистий і безпечний матеріал, який довго зберігає тепло в приміщенні, захищає від шуму і вологи. Блок-хаус легко встановлювати, обробляти і фарбувати.

Переваги блок-хауса:

Низька вартість і доступність сировини;
Екологічність - деревина нешкідлива і не виділяє токсичних речовин;
Естетична привабливість фасаду та інтер'єру;
Легкість установки;
Міцність, довговічність і стійкість до зношування;
Простота в обробці і фарбуванні;
Тепло- і звукоізоляція;
Матеріал підходить для обшивки кам'яних, цегельних, дерев'яних, блокових і інших стін.
Переваги блок-хауса

Як вибрати блок-хаус для зовнішньої обробки

Для зовнішньої обробки вибирайте блок-хаус з сосни. Сосна - доступне сировину, яке відрізняє міцність і стійкість до вогкості. Така деревина не загніет і не розсиплеться згодом. Для оздоблення фасаду беріть широкі дошки - не менше 150 мм.

Поверхня деревини повинна бути гладкою і рівною з мінімальною кількістю сучків. Це забезпечить приємний і естетичний вигляд фасаду. До таких відносять блок-хаус сорти А. Крім того, цю категорію легше встановлювати.

Купуйте блок-хаус від виробника. Це гарантує якість продукту, адже фахівці ретельно контролюють кожен етап виробництва. При цьому, ви заощадите чималі кошти, адже посередники накручують ціни в рази.

Використання блок-хауса

Сушка пиломатеріалу - важливий етап при виготовленні, від якого залежить термін експлуатації пиломатеріалу. Конденсаційні технології на відміну від інших видаляють зайву вологу з поверхні кожної породи деревини рівномірно.

Похожие страницы