Ручна Шліфувальна Машина

Шліфувальні машини використовуються під основному для проведення оздоблювальних і облицювальних робітЕлектричні шліфувальні машини призначені для шліфування, зачистки, затірку полірування різних плоских, випуклих, увігнутих і рельєфних поверхонь і площ з різноманітних матеріалів (дерево, бетон, штукатурка, пластик, композит, цегла і навіть метал). Це можуть бути підлоги, стіни, стелі, столярні та слюсарні вироби, різні заготовки і зовсім невеликі деталі і т.д.

Всі моделі обладнані вбудованою системою всмоктування пилу, але все ж рекомендується використовувати при роботі промисловий пилосос.

Вибір шліфувальної машини здійснюється за такими характеристиками: потужність пристрою, площа робочої поверхні, вага і конструкцію пилозбірника.

Розрізняють декілька типів інструментів для шліфування. наприклад:

стрічкові

Ще їх називають шліфмашина для підлоги. Застосовуються для усунення подряпин, шліфування, полірування і зачистки поверхні. Це, мабуть, самий універсальний інструмент. За допомогою нього нескладно позбутися шару старої фарби на заготівлі, провести грубу первинну обробку великих поверхонь, вирівняти кромки і скоси різних деталей. ания. наприклад:

прямі

Коротко їх називають Прямошлифовальная. Це самий маневрений інструмент в групі. Вони краще за всіх інших підходять для тонкої роботи і фінішного шліфування складних профілів і дрібних заготовок. Як оснащення в них використовуються пальцеві і конічні шліфувальні кола або спеціальні фрези.

Полірувальні машини

Фінішна обробка поверхні - основне завдання цього інструменту. Полірувальні машини незамінні для видалення подряпин з стекол і пластика, "виведення" пофарбованої поверхні перед нанесенням лаку або реставрації антикварних меблів. За принципом дії ці інструменти схожі на "болгарку", тільки замість ріжучого диска використовується абразивний круг, а крутний момент у електромотора набагато вище.

Похожие страницы