Обмазувальна гідроізоляція ванної кімнати
Гідроізоляція в ванній кімнаті - це не примха господарів, а необхідність. Вона запобігає протікання, утримуючи воду на поверхні декоративного шару, і не дає йому проникнути в товщину стіни і підлоги.
Існує кілька способів влаштування гідроізоляції - обклеєна і обмазочна гідроізоляція. Але, в цій статті ми поговоримо про те, як самому можна створити обмазувальну гідроізоляцію на поверхні стін і підлоги в туалеті або в ванній кімнаті, нерідко її можна використовувати в приміщеннях, де виникає висока ймовірність утворення конденсату - це сауна, і передбанник.
Переваги обмазувальної гідроізоляції:
- вона універсальна;
- дешева;
- на її пристрій не потрібно професійних навичок і знань;
- її наносять універсальним будівельним інструментом;
- швидкість монтажу;
- її використовують в якості ізоляції під систему тепла підлога.
Качественные врезные замки Вы можете купить на сайте bitka.com.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.
Недолік даної гідроізоляції полягає в її недовговічності. Її експлуатаційний термін - не більше 5 років.
З роками від впливу температурних перепадів, поверхня тріскається і обсипається.
Виробники врахували цей недолік і тепер допрацювали бітумний склад, збагатили його пластифікаторами і полімерними частинками, такими як planicrete. Тепер гідроізоляційна поверхню стала більш міцною, еластичною і з бездоганними гідроізоляційними властивостями.
Є ще один новий вид обмазувальної гідроізоляції - це двокомпонентний цементно-полімерний склад. Він перешкоджає проникненню водного середовища, пара, мікроорганізмів і забезпечує чудову адгезію з поверхнею.
Перевага даного складу в тому, що його можна наносити як на стіни, так і на підлогу.
Виконання обмазувальної гідроізоляції
Перш ніж приступати до нанесення гідроізоляційного шару, потрібно підготувати поверхню стін і стелі, при необхідності вирівняти, щоб не було ухилу. Зняти шар грунту ураженого грибком і обробити протигрибковими засобами.
Потім приступити до приготування розчину відповідно до доданої інструкції.
Готову суміш, наносять широкою кистю з синтетичної щетини. Врахуйте, що суха поверхня сильно вбирає, щоб скоротити витрату гідроізоляції, поверхня попередньо грунтують.
Марно промазуйте все стикові місця, щілини і кути. Поверхня герметизують плівкою і промащують клейовим складом. Після того як клейовий шар затвердіє, приступають до облицювальних робіт. Кожен шов в плитці потрібно промащувати силіконовим герметиком.