Кутова шліфувальна Машинка

Вибери цей фільм в статусному кінотеатрі, щоб після сеансу

Вибери цей фільм в статусному кінотеатрі, щоб після сеансу вийти на вулицю і подивитися на купу дівчат в брендових спідницях через прокидається весни. Вибери підходящий місце в затишному залі подалі від незрозумілих суб'єктів, які через півгодини все одно залишать свої місця і повернуться до нудного життя. Вибери перегляд без вічно включених вай-фай і 4G, щоб побачити, як під High Contrast - Shotgun Mouthwash люди нібито бігають на доріжках в модному фітнес-центрі, і пустити собі в вену дозу обладнаного ритму. Розплющ очі і вуха.

Вибери кайф від класного кіно, яке спокійно здатне замінити наркотики, оскільки прискорене серцебиття, міцна ерекція, стійкий оргазм, нестача повітря, напружені м'язи, розширені зіниці забезпечені в одному флаконі. Вибери цей флакон, а не той, що обіцяє приховати природний запах і запаморочити всіх навколо своєї люксової смородом. Вибери саундтрек до фільму Денні Бойла, тому що барабанні перетинки сексуально завібрують в незрівнянному екстазі, а вушні раковини влаштують нескінченну дискотеку. Вибери Рентона, Качан, Кайфолома і Бегбі, щоб зрозуміти, що трапляється з людьми, залишся вони такими ж.

Обери життя, а не смерть, яка при будь-якому розкладі відшукає тебе. Вибери молодість, а не старість, коли в очах повільно згасає вогник. Вибери здорове русло, по якому буде текти вся вироблювана енергія. Вибери круте кіно, щоб вгамувати сміх, заспокоїти смуток, врівноважити баланс, знищити заздрість, догодити бажання. Вибери знову Рентона і хлопців, щоб дізнатися про Джорджа Бесте і перемогли протестантів, почути про славних минулі дні, побачити ностальгічні кадри з першого фільму. Зроби насущний вибір.

Вибери, нарешті: 200 рублів для «Т2 Трейнспоттінг» або для пари баночок пива. Денні Бойл зробив свій вибір. Вибрав перший в кар'єрі сиквел. Вибрав славного Ентоні Дода Ментлу для красивої картинки. Вибрав примирення з Юеном Макгрегором. Вибрав божевільний рейв The Prodigy, щоб освіжити легендарну Iggy Pop - Lust for Life. Вибрав болгарку (не угловая шліфувальна машинка ) для важливої ролі. Вибери можливість, яка під носом. # Кінолурк # луркопаб #lm

Похожие страницы