Кутошліфувальна Машина Makita

Кутова шліфувальна машина Makita 9555NB

УШМ Makita 9555 NB (в народі болгарка) - втілення передових ідей знаменитого виробника. Це надійна і зручна кутова шліфувальна машина, незамінна в побуті і в професійній діяльності. З її допомогою легко і ефективно можна відрізати, зачищати, шліфувати і полірувати найрізноманітніші матеріали. Компактність, мала вага, досить потужний двигун і посилений кутовий редуктор з конічними шестернями забезпечують високу продуктивність і точність виконуваних робіт.
Makita 9555 NB - це комфорт при роботі завдяки низькому рівню вібрації і шуму. Довговічність механізмам забезпечує захисний литий кожух редуктора, який не тільки запобігає механічні пошкодження, а й сприяє охолодженню двигуна навіть при багатогодинний інтенсивної експлуатації. В даному апараті передбачена ефективна система лабіринтового ущільнення - захист від пилу. Завдяки цій конструктивній особливості, механізми менше забруднюються і зношуються, ризик неполадок в електропроводці мінімізується, а термін служби інструменту значно збільшується. Ви можете використовувати цю машину в роботі з будь-якими «пилять» матеріалами, такими як бетон, цегла і іншими.
Обслуговування цієї моделі також не складе проблеми: зміна насадок проводиться при зафіксованому шпинделі, що значно спрощує і прискорює роботу майстра. Двохпозиційна зручна рукоятка забезпечує максимальний контроль і зручність, а легке управління досягається завдяки доступним і простим клавішах управління. При включенні машини не відбувається ривків, тому її можна використовувати для високоточних робіт в будь-якому положенні. Інструмент оптимально розташовується в руці, не вислизає і надійно фіксується без будь-яких зусиль.
Потужності двигуна буде досить навіть для відрізних робіт по металу товщиною до 5 мм. Проте одна з головних призначень електроінструменту Макіта 9555 NB - якісна, тонка шліфовка дерева, металу, каменю та інших матеріалів за допомогою пелюсткового диска.

У стандартну комплектацію входять:

Похожие страницы