Будівництво басейнів від Stroy-Bassein

Сьогодні рекомендуємо на сторінці https://stroy-bassein.com.ua/stroitelstvo-basseynov/ замовити будівництво басейну недорого від компанії Stroy-Bassein.

Швидше за все, ви вже не раз представляли, як здорово будете проводити час у свого майбутнього басейну - відпочивати з сім'єю або влаштовувати вечірки з друзями, стрибати "бомбочкою" або регулярно плавати вечорами після роботи для зняття напруги і підтримки фізичної форми. Або, можливо, вам потрібен басейн не для плавання, а для бадьорять стрибків у холодну воду після того, як активно попаритеся у власній лазні чи сауні. У будь-якому випадку, яким би свій майбутній басейн ви собі не уявляли, можете бути впевнені, наша команда знає, як побудувати його таким, щоб вас згодом радувало не тільки одне його наявність, але також і час і кошти, витрачені на його будівництво.

Які басейни ми будуємо

Якщо говорити про форму і розміри, то тут все в першу чергу залежить, звичайно, від ваших бажань і можливостей, а також від наданого під будівництво басейну простору. Ще дуже багато залежить від того, планується басейн як зовнішній і відкритий або ж, як критий, розташований всередині приміщення. Ми також пропонуємо обидва використовуються в даний час рішення для очищення води: басейн з переливним бортом або ж скіммерний басейн. Обидва варіанти підходять для будь-якої форми і розміру басейну. У чому відмінність і який з видів басейну краще? Головні відмінності між ними - це складність конструкції, візуальне рішення і вартість. Переливний басейн - більш складна конструкція, але зате більш ефективна і перетворює басейн. При такому варіанті рівень води збігається з самою крайкою басейну, а надлишки води переливаються в оборудованнние по периметру спеціальні водозабірні жолоби. При погляді на такий басейн створюється відчуття, що дзеркало води є продовженням поверхні, навколишнього басейн. У зв'язку з більш високою вартістю, переливні басейни є підходящим рішенням при спорудженні престижних приватних басейнів. 

Будівництво скиммерного басейну вимагає менше зусиль і обходиться на порядок дешевше переливного. Рівень води в басейні такого типу доходить до позначки розташування самого скиммера і в підсумку, як правило, до верхньої кромки басейну залишається відстань в кілька сантиметрів. Скіммерние варіанти є найпопулярнішими і затребуваними для приватних басейнів, так як в плані очищення води дозволяють домогтися того ж результату, що і переливні, але зате обходяться значно дешевше.

Стаціонарний басейн з поліпропілену або із залізобетону? 

По вашому запиту ми також запропонуємо на вибір спорудження басейну з поліпропілену або ж повноцінну залізобетонну конструкцію. Є багато факторів, що впливають на вибір на користь того чи іншого рішення, і які знають свою справу співробітники нашої команди обов'язково обговорять з вами всі варіанти. Але, справедливості заради, варто відзначити, що басейни з поліпропілену впевнено завойовують позиції своєю простотою споруди і меншою вартістю, в порівнянні з досить витратним, трудомістким і тривалим процесом повноцінного будівництва. Хоча, зрозуміло, і у залізобетонних басейнів є свої плюси. У будь-якому випадку, телефонуйте нам і вирішимо разом, який варіант для будівництва басейну буде ідеальним по співвідношенню витрат і бажаного результату конкретно у вашому випадку (номер телефону)

Похожие страницы