Барабанна Шліфувальна Машина

Як вибрати шліфувальну машинку для шліфування паркету: огляд сучасної техніки

Шліфувальні машини барабанного типуШліфування - обов'язкова процедура для додання паркету презентабельного вигляду. З її допомогою можна вирівняти дерев'яну поверхню, зачистити подряпини і тріщини. Звичайно, шліфування виконується не вручну, а за допомогою спеціальної техніки - шліфувальних машин. На ринку представлена велика кількість подібних агрегатів, що розрізняються за типом конструкції, призначенню, способу дії. Позначимо їх головні технічні характеристики для оптимального вибору.

Шліфмашини стрічкового типуРізновидів шлифмашин для паркету існує величезна кількість, але всі їх можна об'єднати в кілька груп:

  • барабанні - робоча поверхня представлена циліндричним валом, на який встановлена абразивний стрічка (шліфувальний папір);
  • стрічкові - робоча поверхня утворена абразивної стрічкою, що переміщається між двома рухомими валами (роликами);
  • дискові - шліфують поверхню дисками (одним або декількома);
  • вібраційні - забезпечені вібруючої робочої підошвою, що здійснює «затирочні» руху в процесі шліфування;
  • ексцентрикові (орбітальні) - робоча підошва одночасно обертається і вібрує.

Кожен з цих типів обладнання вирішує свої завдання, має особливості експлуатації. Розглянемо ці нюанси більш чітко.

Барабанна шліфувальна машина - техніка, призначена, в основному, для грубої шліфовки. На вищому рівні вона справляється і з циклюванням - зняттям лакофарбового шару з паркету.

Принцип роботи барабанних машин заснований на обертанні циліндричного валу (барабана), «запущеного» електродвигуном. На вал встановлюється абразивний стрічка. При обертанні барабана вона впритул притискається до дерев'яної поверхні і «стирає» з неї шар передбаченої товщини (залежить від зернистості абразиву на стрічці). В середньому, за етап шліфування барабанна машина знімає з поверхні шар в 1-1, 5 мм. Це супроводжується утворенням дерев'яного пилу і тирси, тому більшість моделей барабанних машин обладнані мішками.

Види дискових шлифмашин Вібраційні шліфувальні машини

Похожие страницы