Зарядний Пристрій для шуруповерт

Зарядні пристрої для акумуляторів

Вони призначені для повідомлення електричного заряду батарей. До деякого обладнання ЗУ поставляються в комплекті, але якщо немає - зарядний апарат завжди можна докупити окремо.

Випускаються зарядні пристрої для шуруповертів та іншого акумуляторного обладнання наступних видів:

  • повільні - найбільш щадяще впливають на батарею;
  • прискорені - максимально швидко відновлюють працездатність акумулятора;
  • кондиціонуючі - при регулярному використанні, істотно збільшують робочий ресурс Ni-MH і Ni-Cd елементів живлення.

Параметри підбору пристроїв

Щоб купити підходящий апарат, зверніть увагу на тип батарей для зарядки . Наприклад, швидкозарядний пристрій для акумулятора шуруповерта та іншого інструменту може працювати з NiCd; NiMH; Li-ion батареями відразу або тільки з окремими з них.

Важливо і мінімальний час заряду . Раніше, ніж цей відрізок часу пройде, відключати акумулятор не рекомендується. У пристроїв, що представлені в каталозі нашого магазину, мінімальний час заряду становить від 9 до 60 хв. Також радимо врахувати напруга акумуляторів, що заряджаються: батареї, що не підходять за цим параметром до ЗУ, підключати не варто - вони вийдуть з ладу.

Кожне зарядний пристрій для шуруповерта, лобзика, степлера і інших акумуляторних інструментів має індикатор зарядки, коли він горить - пристрій працює. Як тільки він гасне, значить, зарядка завершена. Це дозволить візуально визначити закінчення зарядки.

Похожие страницы