Вибираємо Шуруповерт

Сьогодні шуруповерт є одним з найбільш поширених інструментів, причому він в рівній мірі затребуваний і в побуті, і у професіоналів, що працюють руками (будівельники, сантехніки, монтажники та багато інших). Це портативний ручний електроінструмент, призначений для свердління невеликих отворів, вкручування і викручування саморізів, шурупів, болтів, гайок, а також виконання інших робіт.

Шурупокрути бувають акумуляторними і дротовими, одно- і багатошвидкісними, з управлінням оборотами, реверсом і багатьма іншими функціями. Популярність інструменту обумовлена тим, що він дозволяє механізувати процеси вкручування-викручування і свердління, є найпоширенішими видами робіт, до того ж займають багато часу при використанні звичайних викруток, ключів та ін. Купівля шуруповерта - справа вірна і корисне незалежно від того, чи потрібен він для якоїсь конкретної роботи або для поповнення домашнього інструментального ящика. Головне - вибрати оптимальну для себе модель, що не так просто зробити, враховуючи їх різноманітність на сучасному ринку. Тому перед придбанням необхідно трошки вивчити пристрій шуруповерта і його різновиди, хоча б основні, за якими і здійснюється вибір.

Від яких джерел живлення працює шуруповерт

Сьогодні можна купити шуруповерт, який працює тільки від електрики. Інша справа, що всі моделі діляться на живляться від електромережі і акумуляторів. Мережеві інструменти відрізняються істотно меншою вартістю, і в цьому фактично полягає їх єдина перевага перед акумуляторними. Пристрій шуруповерта і одного, і іншого типу ідентично. Це означає однакову надійність і продуктивність. Однак системи з батареями автономні - ними можна користуватися на які не підключені до електропостачання об'єкті або просто не звертати увагу на віддаленість розеток і не мучитися з перенесеннями.

Шуруповерт акумуляторний може комплектуватися 3 типами відключайте акумулятор:

  1. Ni-Mh;
  2. Li-Ion;
  3. Ni-Cd.

Найсучаснішими є Li-Ion-акумулятори. Їх головна перевага - здатність витримувати до 3 000 циклів зарядки-розрядки без істотної втрати експлуатаційних характеристик. Це означає, що в нормальному робочому режимі таких акумуляторів вистачає мінімум на 3-4 роки щоденної експлуатації. А при періодичному домашньому використанні шуруповерт з Li-Ion-батареєю буде служити набагато довше - звичайно, за умови правильного зберігання. Головна умова довговічності таких батарей - не доводити їх до повної розрядки і ніколи не заряджати на 100%, хоча про це подбає зарядний пристрій.

Похожие страницы