Вибір Ударної Дрилі

Як і чим свердлити керамограніт

Як і чим свердлити керамограніт - інструмент і технологія свердління

Серед сучасних облицювальних матеріалів керамограніт виділяється особливою міцністю і зносостійкістю. Ці його якості викликають деякі проблеми в процесі укладання. Зокрема, серйозні труднощі може викликати свердління отворів в керамогранитной плитці. Чим свердлити керамограніт і як правильно здійснити процес свердління - цих двох проблем приділимо увагу в даній статті. Тому що крихкість і твердість керамограніта передбачає вибір спеціального інструменту для вирішення цього непростого завдання.

Інструмент для свердління керамограніта
На сьогоднішній день свердлити отвори в керамічній і керамогранитной плитці можна трьома видами інструменту: алмазними коронками і двома видами алмазних свердел. Коротко охарактеризуємо кожен вид інструменту і визначимо, наскільки зручні для цієї мети алмазні коронки і яким свердлом слід свердлити керамограніт.

Для свердління отворів в керамограните нерідко застосовують алмазні коронки з гальванічним напиленням. Невисока вартість - головна їхня перевага.

Вони знижують торцеве тиск під час свердління, а також дають можливість значно збільшити швидкість процесу. Головний недолік коронок - невеликий робочий ресурс. Плитку з керамограніта товщиною 8 мм однієї такої коронкою можна просвердлити не більше п'яти разів.

Спечені кільцеві алмазні свердла можуть з успіхом застосовуватися для свердління керамограніта, хоча частіше їх використовують для свердління бетону та подібних міцних матеріалів. Товщина робочої частини такого свердла становить від 2 мм. Використовують такі свердла нечасто через високий торцевого тиску. Недоліком їх є також низька швидкість свердління: на один отвір йде 3-5 хвилин. Незважаючи на недоліки, кільцеві алмазні свердла мають серйозне гідність: їх робочий ресурс значно перевищує ресурс коронок і становить понад 100 отворів для одного свердла

Похожие страницы