Вибір Мережевий шуруповерт

Продукція торгової марки KOLNER позиціонується як

Продукція торгової марки KOLNER позиціонується як електроінструмент для тих, хто вірить в свої сили і готовий самостійно вирішити завдання будь-якої складності.
Завдяки розвитку сучасних технологій стало можливим виробництво доступного, але надійного інструменту. Саме цими якостями володіє інструмент і обладнання ТМ KOLNER.
У модельному ряду ТМ KOLNER представлені всі можливі інструменти та обладнання - мережеві дрилі і акумуляторні дрилі-шуруповерти, рубанки і лобзики, шліфувальні і фрезерні машини, спеціалізований інструмент і зварювальні обладнання.
У лінійці KOLNER представлений гідний вибір ручного інструменту, необхідного сучасним майстрам для виконання столярних, слюсарних, оздоблювальних та інших робіт як в будівництві і ремонті будівель, так і в домашній майстерні. В асортименті - пасатижі, тонкогубци, бокорізи, ключі розвідні, ножиці по металу, ножівки, молотки, ломи-обценьки, рулетки.
Особливу групу займають витратні матеріали - високоякісні ножі для рубанків, пильних полотен до лобзиків та дисків для циркулярних пив.
Через свою доступної ціни інструмент і обладнання ТМ KOLNER став справжнім хітом продажів в мережевих магазинах і гіпермаркетах по всій Росії.

Похожие страницы