В'язка арматури Шуруповертом

Самостійне в'язання сітки з композитної арматури

Одним з найактуальніших питань при закладці фундаменту і заливки будь-яких бетонних конструкцій з арматурної сіткою або каркасом - способи в'язки арматурних стержнів.

Арматурну сітку з необхідними характеристиками можна придбати, звернувшись до фахівців ТОВ «ПоліКомпозіт» або виготовити самостійно одним з тих способів, про які ми розповімо нижче.

Правильна в'язка впливає на міцність конструкції в цілому, тому що при заливці бетону арматурністрижні ні в якому разі не повинні зсуватися.

Розглянемо більш докладно способи і пристосування для в'язки арматури.

За допомогою в'язального дроту

Є найбільш популярним на поточний момент. Для даного способу необхідний в'язальний гачок.

В'язальний дріт дуже пластична, не ламається навіть при багаторазовому згинанні-розгинанні і перекручуванні. Її діаметр коливається від 0, 8 до 1, 2 міліметрів. Як правило, продається бухтами (мотками). Застосовується з усіма видами і типами в'язальних гаків і інструментів, крім в'язальних пістолетів. Також випускається бобінами по 1000 шт. - відрізки дроту з готовими кільцями. Для в'язальних пістолетів дріт йде на спеціальних котушках.

Технологія в'язки досить проста.

  1. дріт підводять під арматуру, в петлю вводять гак, а вільний край натягують;
  2. крюком захоплюють дріт і простягають через петлю;
  3. дріт закріплюють, обертаючи гачок навколо своєї осі (3-4 обороту) і обрізають.

Механізувати процес з'єднання арматурних прутів можна за допомогою будівельного гвинтового в'язального гачка. Це пристосування вже не потрібно обертати вручну. Скручування дроту відбувається при тяговому зусиллі, при цьому поступальний рух механізму перетворюється в обертальний і дротова петля затягується.

Кардинально полегшити свою працю при об'ємних будівництвах можливо з використанням електроінструментів.

Для такого завдання підійде акумуляторний шуруповерт. Звичайна дриль для даних цілей не дуже підходить через високу швидкість обертання, можна порвати дріт, і наявності мережевого шнура, який обмежує свободу пересування і заважає процесу в'язки. В'язальний гачок вставляється в обойму шуруповерта, шуруповерт сам закручує дріт.

Набагато більш прогресивним способом є використання спеціальних в'язальних пістолетів. Незважаючи на те що дане обладнання є досить дорогим, при великих обсягах робіт вони дозволяють скоротити час в'язки, зберегти рівномірність затягування дроту. Як ми вже відзначали, в'язальний дріт для таких пістолетів поставляється на оригінальних котушках або використовуються спеціальні скоби.

Похожие страницы