Відрізна Пила

Відрізні пили (монтажні)

Монтажна пила - невеликий переносний верстат для розпилювання чорного металу. Функціонально - це стаціонарна отрезная машина. Різка здійснюється під прямим кутом, але можна змінювати кут розташування оброблюваної деталі (для цього на станині існує зажим з пристроєм для виставлення кута, в вигляді лещат). Ріжучий інструмент - абразивний круг, або диск з твердосплавними напайками. Монтажна пила призначена для серійних відрізних робіт.

Для серійної нарізки металевого профілю, труб, прутів і арматури використовується відрізний верстат по металу або, як його ще називають, пила монтажна. Дане обладнання встановлюють в майстернях, на виробництві, на будівельних ділянках при проведенні різних монтажних робіт.

Як працюють монтажні пили?

Верстат складається з платформи з відрізним дисковим кругом, при обертанні відпилюють закріплену на робочому столі заготовку. Більшість моделей призначене для виконання прямих різів, але у деяких передбачені спеціальні лещата, за допомогою яких можна надійно зафіксувати деталь для пропила під кутом.

Різниться обладнання за типом приводу:

  • з прямим приводом;
  • з ремінним приводом.

Останній найбільш надійний, тому що дозволяє запобігти перевантаженню двигуна при тривалих роботах - ремінь буде просто провертатися, а навантаження на двигун не буде подаватися. Тому відрізний верстат з ремінною передачею прослужить довго, але і ціна на такі моделі трохи вище, ніж на аналоги з прямим приводом.

параметри вибору

  • Потужність. Різні пілочні можуть оснащуватися двигуном потужністю від 700 до 2600 Вт. Чим могутніше устаткування, тим більші навантаження воно здатне витримувати. А справлятися з ними допомагає електронна система, яка підтримує постійні обороти двигуна, наприклад, при розрізанні товстостінних і широких заготовок.
  • Глибина різу . Цей параметр залежить від того, який диск має отрезная пила по металу , а також від її конструктивних особливостей. У різних моделей значення глибини різу може становити від 100 до 140 мм. Для нарізки арматури і труб невеликого діаметра можна купити верстат з глибиною різу до 120 мм, а для нарізки профілю - в 130-140 мм.
Похожие страницы