Торцева Пила по Металу

Корисні поради

Дах - це важлива частина конструкції будь-якої будівлі, що виконує захисну, тепло і гідроізолюючу функцію. В даний час покриття покрівлі з металочерепиці є найпопулярнішим і затребуваним матеріалами, завдяки відмінним функціональним і експлуатаційним характеристикам і доступній ціні.
Щоб дах з металочерепиці своїми руками виконана служила довгі роки, слід виконати ряд підготовчих меропріятій.Подготовітельние роботи

За технологією виробника металочерепицю рекомендується монтувати на покрівлю з нахилом не менше 12-14 градусів.

Для монтажу покрівлі з металочерепиці необхідно підготувати наступні інструменти:

ножівку з невеликими зубами для різання;
рулетку;
шуруповерт;
молоток;
маркер;
довгу рейку.
Для різання листів можна також використовувати ножиці по металу, електричні ножиці, електричний лобзик або дискову пилу . Категорично заборонено різати металочерепицю болгаркою, так як під впливом високої температури можна випалити цинк і полімерне покриття. В результаті почне процес корозії, що приводить до виникнення іржі і псування листів.

Облаштування обрешітки для надійної покрівлі

Решетування складається з ретельно оброблених антисептиком дощок 100х32мм дерев'яних брусків 50х50 мм (величини орієнтовні). До крокв зверху гідроізоляції прибивають від коника до карниза бруски, до яких горизонтально кріплять дошки обрешітки. Першу від карниза дошку обрешітки беруть на 10 мм товщі інших, орієнтовно 100х50 мм. Відстань від першої дошки до центру другої дошки дорівнює 300 мм або 350 мм (ця величина залежить від виду металочерепиці). При відстані між кроквами понад 1000 мм, для обрешітки набувають більш товсту дошку.

Біля мансардних вікон, навколо димоходів, в розжолобках і т.п. обрешітку роблять суцільний. По боках коника прибивають по дві дошки додатково. Торцеві планки піднімають вище решті обрешітки на висоту металочерепиці.

Похожие страницы