Топ-5 дрилів на Price.ua

1280652849_yelektroinstrumentЛіто - це час не тільки канікул і відпусток, але ще і традиційних ремонтів. Оновлення інтер'єру в житлах відбувається влітку частково по прямому зв'язку з відпусткою - в відпускні дні, власне і присвячують час ремонту. Безумовно, є щасливчики, які можуть найняти бригаду спеців, які за пару тижнів все пофарбують і наклеють, поки ви будете у від'їзді. Але найчастіше дбайливі наші співвітчизники хоча б частину робіт намагаються зробити самі. У більшості глав сімейства завжди є в домашньому арсеналі кілька видів побутових електроінструментів, які полегшують завдання по ремонту. Зокрема, найпоширенішим і універсальним домашнім інструментом для дрібних ремонтних робіт є ДРЕЛЬ.

«Рукатих» чоловіки знають, наскільки дриль потрібна річ в господарстві, і, як жінки мріють про якийсь фірмової мультиварці, сильна стать в своїх мріях хотіли б залучити «супер-пупер дриль» - яка, на жаль, традиційно, як всі речі екстра-класу коштує чималих грошей.

Сучасні дрилі стали дуже просунутими і можуть вирішувати різні завдання - і свердлити різні матеріали, і загвинчувати шурупи, а також пробивати отвори в стіні. За типом вони діляться на побутові і професійні. Є підклас напівпрофесійні.

tools_hitachiПо виду робіт ці типи теж поділяються на звичайні дрилі-шуруповерти, ударні дрилі і на перфоратори. Що саме вам потрібно - залежить від того, що ви плануєте робити. Чи то вам потрібен інструмент для дрібних господарських ремонтних робіт, то ви плануєте самі робити повноцінні ремонт у себе, монтувати кухню або щось в цьому дусі, або ж, якщо ви - профі, якому потрібен надійний професійний інструмент.

Явно не варто вибирати дриль з купою насадок, якщо вам просто в господарстві потрібна звичайна дриль - ними ви не скористаєтеся, а ціна за інструмент буде істотно вище звичайного. Також відомо, що чим більше насадок в інструмент не професійного призначення, тим менше якісніше буде в цілому дриль. В цьому випадку діє принцип «котлети окремо-мухи окремо», тобто дриль - щоб свердлити, шуруповерт - щоб вкручувати-викручувати шурупи.

1390 Makita DF330DWE Makita DF330DWE_1 makita_bdf458z_460762

Похожие страницы