Стрічкові Шліфувальні Машини по Дереву

стрічкові шліфувальні машини

Стрічкові шліфувальні машини призначені для полірування поверхонь деталей з пластику, дерева, бетону, каменю, металу та іншого матеріалу. Ними переважно видаляють іржу, старе лакофарбове покриття і, оскільки вони можуть залишити подряпини на поверхні, виконують чорнову полірування.

Пристрій

За зовнішнім виглядом стрічкова шліфувальна машина нагадує електрорубанок. Її головним робочим елементом є стрічка, скріплена в кільце, яка фіксується на двох роликах. Електродвигун приводить ролики в рух, а ті в свою чергу змушують обертатися стрічку.

Технічні характеристики

  • Потужність - одна з найбільш важливих характеристик, від якої безпосередньо залежить швидкість шліфування і енергоспоживання інструменту. Чим більше потужність, тим вище швидкість руху стрічки. Однак варто пам'ятати, що висока швидкість стрічки призводить до більш низької якості обробки: подряпин, сколів, раковин і т.д. Якщо вам потрібно обладнання з невисокою потужністю, то цілком вистачить пристрою на всмоктування 330 Вт. У тому випадку, коли необхідна висока швидкість обробки, підійде модель потужністю Потужність 1400 Вт. Відповідно, чим потужніший, тим більше ціна стрічкової шліфувальні машини.
  • Довжина стрічки впливає на те, як часто ви будете оновлювати шліфувальне полотно в процесі роботи. Обов'язково враховуйте натяг стрічки: воно повинно бути рівномірним. Для різних стрічкових шліфмашин підходять стрічки, довжина яких різниться і може складати від 70 до 760 мм.
  • Швидкість руху стрічки слід вибирати виходячи з матеріалу заготовки, з якої ви будете працювати. Наприклад, для полірування дерева вистачить невеликій швидкості руху стрічки, наприклад, 9, 4 м / хв. Якщо ж деталь кам'яна або металева, тобто виконана з дуже щільного матеріалу, то вам слід купити стрічкову шліфувальну машину з високою швидкістю руху стрічки - 1700 м / хв.
  • Ширина стрічки вибирається залежно від площі деталі, яку належить обробити. Для невеликих деталей площею близько кількох квадратних сантиметрів цілком вистачить вузької стрічки шириною 6 мм. Якщо ж має бути обробка дуже великої площі, наприклад, кілька квадратних метрів, то радимо вибирати модель з дуже широкою стрічкою - 110 мм.
Похожие страницы