Skil Шуруповерт

Skil 6224 LA | Мережевий шуруповeрт | Мережеві шуруповерти

 • Мережевий шуруповерт «Energy Line»
  Мережевий шуруповерт Skil 6224 «Energy Line»: хороші робочі параметри, екологічність і максимальна свобода переміщення. Вона оснащена всім необхідним: довгим 10-метровим кабелем живлення для максимальної свободи переміщень і повністю металевим 10-міліметровим двухмуфтовое швидкозажимний патроном для простої зміни робочого інструменту. Для точного свердління мережевий шуруповерт оснащений регулятором обертального моменту 20 + 1 VariTorque. Дві швидкості обертання з механічним перемиканням і змінна частота обертання забезпечують гнучкість і контроль виконуваної роботи.
 • «Energy Line»: хороші робочі параметри, екологічність і максимальна свобода переміщення
  Інструменти лінійки Skil «Energy Line» мають хороші робочі параметри, екологічні та забезпечують максимальну свободу переміщення. Хороші робочі параметри означає, що ці інструменти здатні вирішувати всі основні завдання в будинку і на ділянці. Вони екологічні внаслідок низького енергоспоживання, обмеженого використання сировини для їх виробництва і компактної і легкої конструкції. Найбільша свобода переміщення забезпечується завдяки довгому 6 або 10-метровому кабелю живлення, який поєднує в собі безперервне мережеве живлення і додаткову свободу пересування під час роботи.
 • Дві швидкості обертання з механічним перемиканням забезпечують гнучкість у виконанні будь-якої роботи
  Дві швидкості обертання з механічним перемиканням забезпечують гнучкість. Налаштування «High speed» забезпечує високу частоту обертання для свердління, а настройка «Low speed» забезпечує високий крутний момент для загортання тугих шурупів (наприклад, шурупів великого діаметру). З цими опціями ви впевнено знайдете відповідне рішення для кожного виду робіт.
 • Швидка і проста зміна приладдя
  Цей мережевий шуруповерт оснащений 10-міліметровим двухмуфтовое швидкозажимний патроном для швидкої і простої зміни робочого інструменту. Металевий патрон міцний і довговічний. Регулятор крутного моменту VariTorque 20 + 1 забезпечує точне зусилля затяжки різьбових з'єднань і ще один режим для бурових робіт. З цим мережевим шуруповертом ви легко впораєтеся з будь-якою роботою.
 • Регулювання частоти обертання для оптимального управління
  Мінлива частота обертання забезпечує точне свердління і крутіння - ви можете налаштувати інтенсивність впливу за допомогою регулятора кнопки пуску.
Похожие страницы