Шуруповерти Бош

шурупокрути BOSCH

Шуруповерти Bosch - це пристрої, які використовуються для проведення різних видів слюсарних, столярних, будівельних процесів. Вони дозволяють закріплювати шурупи, дюбелі, болти, саморізи і іншу оснастку. Завдяки можливості встановити оптимальний режим, прилади німецького бренду використовуються для робіт по дереву, металу, пластику, ДВП, ДСП.

Все шурупокрути «Бош» оснащені акумулятором ємністю 1, 2 А год, 1, 5 А год або 2 А год, який забезпечує роботу пристрою протягом декількох годин. Завдяки наявності акумуляторної батареї не доведеться шукати джерело змінного струму і використовувати подовжувачі для підключення приладу до мережі. Акумуляторні моделі також дозволяють виконувати роботи на вулиці.
У пристроях Bosch є ключовий патрон, який спрощує і прискорює процес заміни насадок. З його допомогою можна встановити потрібну деталь без застосування зажимного ключа. Для максимальної зручності в процесі експлуатації передбачені гумові накладки на ручках, які дозволяють надійно утримувати інструмент в руці.
Під час роботи з шуруповертами Bosch можна встановити один з двох режимів роботи - свердління отворів і закручування оснащення. При цьому пристрої є досить продуктивними - максимальна кількість оборотів холостого ходу в залежності від моделі складає від 700 до 1 350 в хвилину, а максимальний обертовий момент - від 15 Н м до 38 Н м.

Шуруповерти Bosch в «Ельдорадо»
У нашому інтернет-магазині можна купити шуруповерти Bosch за доступними цінами. Фільтр на сайті полегшує процес вибору відповідної моделі - досить встановити в ньому необхідні характеристики: діапазон цін, значення максимального крутного моменту і ємності акумулятора. Є можливість замовити кур'єрську доставку по Москві і в інші регіони Росії, самостійно забрати товар в одному з пунктів самовивозу або забронювати його для отримання в магазині.

Похожие страницы