Шуруповерт Який Вибрати

Як вибрати акумуляторний шуруповерт

При роботі в будинку або на заміській ділянці, там де доступність електромереж не завжди під рукою, акумуляторний шуруповерт виявляється незамінним інструментом. Багато стоять перед нелегким вибором при покупці даного інструменту. Які нюанси слід врахувати і на що необхідно звернути увагу при виборі та купівлі акумуляторного шуруповерта ...

Акумуляторні шуруповерти представлені на ринку мають специфічні характеристики і відмінності, зіставляючи які буде простіше визначитися у виборі і підібрати саме той інструмент, який вам необхідний.

Акумуляторні шуруповерти , як і зрозуміло, з назви працюють на батареях, необхідно пам'ятати, що акумулятор в інструменті грає одну з найважливіших ролей і від його характеристик і якості залежить якість роботи і термін служби всього інструменту в цілому.


акумулятор

Існує два основних типи елементів живлення шуруповерта - це найбільш поширений і недорогий NiCd і дорожчий, але має меншу вагу і розміри, Li ION.

Регулятор крутного моменту (зусилля) шуруповертаNiCd акумулятор - наприклад, при своїй відносно невисокій ціні має один істотний мінус, так званий "ефект пам'яті".

Ефект пам'яті проявляється при неправильній зарядці, NiCd акумулятори перед зарядкою повинні бути повністю вбраними, в іншому випадку не до кінця розряджений акумулятор при подальшій зарядці втрачає свій звичайний обсяг енергії, і видаючи енергію надалі, віддає її рівно стільки, скільки отримав її в процесі останньої зарядки.

У деяких випадках "ефект пам'яті" звернемо, просто необхідно провести для акумулятора кілька циклів повної зарядки і розрядки.
Варто зазначити, що існують деякі зарядні пристрої, які спочатку роблять повний розряд акумулятора, а вже після цього починається його зарядка.

Li ION акумулятор - не володіє "ефектом пам'яті", однак теж має слабку зі сторін, це висока ціна, і підвищений збільшення саморазряда при старінні батареї.

За розрядом Li ION акумулятора стежить спеціальна система контролю, яка не дозволяє розрядити джерело живлення нижче певного значення, в іншому випадку в ситуації, коли система контролю виходить з ладу і батарея йде в глибоку розрядку, такий акумулятор зарядити звичайним зарядним пристроєм не представляється можливим. Безсумнівним плюсом Li ION джерел є їх висока енергетична щільність при невеликих габаритах.

Крім типу, акумулятори шуруповерта відрізняються напругою, яке в середньому коливається від 10 до 18 вольт. Чим більше кількість елементів живлення в корпусі батареї, тим більш високу напругу видає акумулятор. Як правило, чим вище напруга, тим пропорційно вище зростає потужність шуруповерта.

Акумулятор (батарея) для шуруповерта Перемикач режимів перфоратора

Похожие страницы