Шуруповерт як Вибрати

Вибираємо найнадійніший, зручний і якісний інструмент
Фото: з основних потреб сучасної людини стає максимальна економія часу і сил при виконанні будь-яких робіт. Ми прагнемо автоматизувати всі можливі операції, які може виконувати за нас техніка. Все повинно робитися швидко, якісно і з мінімальними зусиллями з боку людини. Але для того щоб завдання були успішно вирішені, не вдасться обійтися без відповідного інструменту, а значить, проблема вибору стає однією з основних.

Закручування / викручування різних кріплень - одна з найчастіших операцій, які періодично виконуються не тільки в процесі ремонту, але при вирішенні повсякденних побутових проблем. Виробники електроінструменту вже давно дають можливість довірити ці операції техніці, виконувати їх швидко, якісно, з будь-якими витратними матеріалами, в будь-яких кількостях. Саме тому шуруповерти - одні і найпоширеніших типів електрообладнання.

Професійний або побутовий?

Перше питання, яке виникає при необхідності вибору техніки, практично завжди стосується її класу. З професіоналами, які спеціалізуються на ремонтних роботах все зрозуміло: їм потрібен універсальний інструмент великої потужності, з хорошою місткістю акумулятора, великою кількістю налаштувань, максимально повною комплектацією. З побутовою технікою складніше, адже важливо вибрати модель що називається "на всі випадки життя", без надмірностей, за які неминуче доведеться заплатити при покупці, але в той же час і з достатнім набором можливостей, які завжди знадобляться при черговому ремонті.


Фото: texmir.com

Важливо спочатку визначитися з тим, якими саме поверхнями доведеться працювати, адже, наприклад, при роботі з твердими матеріалами для ефективної роботи швидкість обертання повинна бути вище 1200 об / хвилину, в той час як побутові моделі дають можливість працювати максимум з 400 оборотами. Що стосується функції свердління, то крутний момент побутового інструменту знаходиться в межах 15-20 Нм, в той час як у професійних моделей він становить в середньому 130 Нм, а значить, може легко працювати з матеріалами будь-якої твердості.


Фото:
Крім того, професійні та побутові моделі відрізняються робочою напругою: чим воно вище, тим складніші завдання буде здатний виконувати шуруповерт. Для порівняння: побутові моделі найчастіше використовують 9, 6 В, а професійні від 12 В і вище.

Робота від мережі або акумулятора

Переваги роботи від акумуляторної батареї очевидні: оператор не обмежується кабелем в своїх переміщеннях, не потрібна наявність електроживлення, не має значення віддаленість від розетки. Тому такий електроінструмент та отримав настільки широке поширення, а шуруповерти, які працюють від мережі знайти ще, звичайно, можна, але вибір їх невеликий.

Похожие страницы